Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol vettetek szoptatós melltar...

Hol vettetek szoptatós melltartót és kb. hány darabot használtok?

Figyelt kérdés
Rendeltem egyet, de borzalmasan áll rajtam. 😔
2023. jan. 7. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vettem 4-et első gyereknél és használtam 0-át. Otthon melltartó nélkül voltam, szoptatós pólóban. Ha elmentünk, akkor az elején sima pamuttop, később normál seamless melltartó.
2023. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Ajándékba kaptam, kipróbáltam párszor, de semmi értelmét nem láttam
2023. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valentin fehérneműben vettem anno. Nem tudom árulnak e még. Anitákat vettem. 3dbot. Mivel nem olcsó egy melltartó feleslegesnek tarttam többet, arra a pár hónapra.
2023. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3mst vettem sima kinaiban. Nagyon jók voltak, hasznát vettem.
2023. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A bonprixben rendeltem, én nagyon szerettem, addig használtam míg szét nem ment, szoptatás után is.
2023. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
H&M-eset vettem, 2 db-ot, de hasznos lenne még 2. Amióta szoptatok, én nem bírom elviselni a sima melltartót, egy óra múlva úgy fáj benne a mellem, minta tűvel szúrkálnák. Így átüt rajta a mellbimbóm és kicsit lógósabbnak látszik a mellem, mint a normál, párnázott melltartóban, ami zavar, úgyhogy csak itthonra használom, de hosszú távon nem bírom ki nélküle.
2023. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6: És ha elmész otthonról, sima melltartót használsz?
2023. jan. 7. 18:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha pólóban tervezek lenni akkor túl hiú vagyok és kibírom. :D Ha pulcsi van rajtam vagy nem érdekel annyira, hogy hogy nézek ki, akkor visszateszem azt a kis vékony szivacslapot bele, amit eredetileg adtak hozzá, de kivettem, mert ha fel le nyitogatod, akkor kb azonnal összepöndörödik benne. De ha nem nyitogatod, akkor viszonylag kultúráltan néz ki és kényelmes.
2023. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lidl be vettem 2 volt egybe a fekete még valahogy ki is néz. Én ha elmentem otthonról mindig raktam melltartóbetétet. A sima melltartótól nagyon fájtak.
2023. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyet sem vettem, végül sajnos nem is tudtam szoptatni, így jól tettem. Viszont ha kellene, én sztem Bonproxről vennék, ott szoktam látni.
2023. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!