Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klion-D 100 hüvelytabletta...

Klion-D 100 hüvelytabletta feleslegesen?

Figyelt kérdés
3-4 napja több mennyiségű, vízszerű folyásom volt, ezen kívül nem volt panaszom. Elmentem dolihoz, mert beparáztam és azt hittem hogy esetleg magzatvíz szivárgás. Ő szerinte heveny hüvelygyulladás, amire írt fel Klion-D 100 hüvelytablettát 10 napos kúraként. Még csak egy ilyen tablettát használtam el, de azt vettem észre, hogy viszketek lent és néha fáj alul. Vajon nincs is hüvelygyulladásom és többet árt mint használ a készítmény vagy ez teljesen természetes?

2023. jan. 9. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem az a lényeg hogy itt a gyakorin egy laikus mit mond ,mert az orvos tuti hülye és nem tudja mit csinál!
2023. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a tablettától van.

Szerintem arról van szó, hogy idő közben kijött a többi tünete is a gyulladásnak, ezért kell végig csinálni a kúrát.

2023. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ártani nem fog. A problémát sem ez okozza valószínüleg.


Nekem pl ha kijön a hüvelygomba, nem tudok róla. Férjem "érzi meg".

Ír a doki ilyen kúpot, majd a használat közben jönnek elő a tüneteim.

2023. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen "problémám", de legalább egy tenyésztést csináltak. Ami olyan negatív lett, hogy csak na. Egyébként terhesség alatt teljesen normális a nagyobb mennyiségű, vizes folyás.
2023. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem csináltak tenyésztést, csak felnyúlással állapította meg… hát nem tudom. Lehet nekem is normális a folyás, csak mivel elég fiatal volt a doki, lehet nem volt képben.
2023. jan. 9. 13:14
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Megírod majd, légy szíves, használt-e a gyógyszer? 4 hete van nekem is vizes folyás, megzavarodom tőle. Főleg, hogy mostmár irritál kívül is. Akkor, igaz negatív volt a tenyésztés, ezért nem kaptam gyógyszert. Azt mondták a hormonváltozás okozza. Viszont a mennyiség miatt könnyebben lesz táptalaja egyéb fertőzésnek is. Már ott tartok, bár adna valamit az orvos, amitől kicsit kevesebb lenne! Lehet megelőzésképp kaptad, és beválik!
2023. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tegnap este helyeztem fel egy tablettát, azóta nagyon kegyetlenül viszketek odalent, ami egyébként mellékhatásként fel is van tüntetve a gyógyszeren. Pedig eddig nem volt ilyen problémám. Ráadásul vizes, átlátszó folyás helyett sűrűbb, sárgás van kellemetlen szaggal társítva. Többet biztos hogy nem fogom használni ezt a készítményt, csak azért tettem, mert gondoltam ő az orvos, pedig mástól megtudtam, hogy igenis normális folyásom volt.
2023. jan. 9. 16:19
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Miért írtad ki ezt a kérdést?

Hogy ismeretlen válaszolók véleményére hallgass, akik nem orvosok, tök más a problémájuk és mégcsak nem is ismernek?

Miért olyan dokihoz jársz, akiben nem bízol meg?

A kezelést panasz esetén adják, amit végig kell vinni. Ha nem vagy jól tőle, szólni kell, adnak valami mást.

2023. jan. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Én sem értem minek írtad ki.


Egy orvos felírta. Aki ezzel foglalkozik. Jösz te, aki megkérdőjelezed, felülírod a döntését, egyedül elhatározod, h szar amit adott.

Ahelyett, hogy váltanál dokit, vagy kérnél egy másodvéleményt.

2023. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elhasználtad végül kedves kérdező? Hogy vagy?
2023. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!