Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klion-D 100 hüvelytabletta...

Klion-D 100 hüvelytabletta feleslegesen?

Figyelt kérdés
3-4 napja több mennyiségű, vízszerű folyásom volt, ezen kívül nem volt panaszom. Elmentem dolihoz, mert beparáztam és azt hittem hogy esetleg magzatvíz szivárgás. Ő szerinte heveny hüvelygyulladás, amire írt fel Klion-D 100 hüvelytablettát 10 napos kúraként. Még csak egy ilyen tablettát használtam el, de azt vettem észre, hogy viszketek lent és néha fáj alul. Vajon nincs is hüvelygyulladásom és többet árt mint használ a készítmény vagy ez teljesen természetes?

2023. jan. 9. 11:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem használtam el azon az egyen kívül többet, kedves utolsó. Elmentem magándokihoz, aki szerint nem is ezt kellett volna felírnia a másik orvosnam, hanem gynoxin kúpot, ugyanis nem gyulladásom, hanem gombám van.

A 3 napos gynoxin kúra óta eddig minden oké:)

2023. febr. 19. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!