Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek lehetnek joslófájások?

Ezek lehetnek joslófájások?

Figyelt kérdés

32. hetes terhes vagyok. Leginkább este jön elő, de napközben is 1-2 alkalommal kb max 2-3 percig tart még teljesen elmúlik a fájdalom. Enyhe menstruációs szerű görcs vagy deréktáji görcs van hogy enyhe szurkálás is. Igazából azért nem tudom eldönteni, mert mikor ilyesmi van a baba nagyon kinyomja a lábait, így arra gondoltam lehet elnyom egy ideget kb 2-3 napja fordul elő. Első babám így nincs viszonyítási alapom. Múlthéten voltam dokinál teljesen zárt volt a méhszájam egyébként napi 2 Magnesi citricit szedek.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. aug. 24. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem jelent semmit, van akinek nagyon korántól van, mégis túlhordja.
2022. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! 33. hétben vagyok, 2 napja van nekem is ugyanez , mint nálad , annyi a különbség hogy nekem nyitva a méhszáj és 10 percig is folyamatosan eltart a görcs. Tegnap kipróbáltam hogy meleg zuhany alá álltam és folytattam a hasamra a vizet, fél perc alatt el is múlt :) Szerintem ez így tuti jósló volt és a végéig velünk is marad.
2022. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 2-es vigyázzatok magatokra. Remélem nem akar nálad még jönni a pici és kibírja még egy pár hétig bent a pocakba 😊 Nem volt kellemes érzés, de fel kell készülni, hogy a vajúdás sokkal rosszabb lesz. Egyébként utána szerencsétlen baba nagyon csuklott 😆
2022. aug. 24. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!