Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok olyan Győri nőgyógyás...

Tudnátok olyan Győri nőgyógyászat ajánlani aki vállal terhesgondozást?

Figyelt kérdés
Második babámat várom és tanácstalan vagyok , hogy magánba menjek vagy inkább a kórházba . Első babával nem tudtam menni magánba mert akkor nem nagyon vállaltak új kismamát legalábbis akiket fel hívtam . Viszont most inkább magánba szeretnék menni , hogy annál az orvosnál szüljek aki minden hónapba tudja , hogy mi a helyzet velem ha persze ez már lehetséges . Előre is nagyon szépen köszönöm kicsit kusza lett bocsánat ❤️

2023. jan. 11. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz annál az orvosnál szülni, mivel nem mehet be szabadidejében. Annál szülsz, aki éppen ott van.
2023. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1.5-2 milláért szülhetsz annál akihez jártál!
2023. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor igazából semmi értelme nincs maszekba járni szerintetek ?
2023. jan. 11. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor igazából semmi értelme nincs maszekba járni szerintetek?"


Ez nézőpont kérdése. Nekem volt értelme, pedig akkor sem fogadnék orvost, ha lehetne. Nekem sokkal fontosabb az, hogy egy szakmailag kiváló orvos gondozza a terhességem, végezze a genetikai ultrahangokat, mert így 45 perc illetve 1.5 óra volt a 12, majd a 20 heti genetikai uh, nem 5 perc alatt lezavarták a kórházban.

Ráadásul nem problémamentes a terhességem, az orvos odafigyel rám, és minden kérdésemre választ kapok.

Ehhez képest szülésnél már szerintem tök mindegy, ki lesz ott, mert alapvetően az adott helyzet dönt, nem az, mi volt a várandóságom alatt, de a dokumentációt majd tudom vinni, ott lesz a kórtörténetem, ha kell.

Ha pedig gond nélkül zajlik le a szülés, ott a szülészorvosnak nem sok szerep jut.

2023. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. A kisfiammal szerencsére minden jól ment a terhesség alatt dr Dúcz Renéhez jártam sztkba én meg voltam vele elégedve igaz a 12-20 heti uhra én a kyncsbe mentem nem a kórházba úgyhogy a kórházról nem sokat tudok mondani . Meg próbálok most be jelentkezni hozzá magánba hátha sikerül .
2023. jan. 11. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Dr Papp Zsolt.
2023. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!