Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten a Medicover kórházr...

Budapesten a Medicover kórházról kérhetnèk egy kis tapasztalatot ? (Természetesen a szülészet az ami érdekelne )

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat ☺️

2023. jan. 13. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Ott szültem 2020-ban. 1 millió Forintos full csomagot vettem meg, és előtte terhes gondozásra is odajártam, ott is a full csomagot vettem igénybe. Közel közel 1,5 millió Forintomba került az egész, de én így utólag a második gyerekkel már TB alapont a Szent Istvánba szülve (tavaly nyáron) azt mondom, hogy pénzkidobás volt az ablakon. Semmi pluszt nem kaptam ellátásban, amit a Szent Istvánban nem adtak volna meg. Annyi, hogy csili-vili volt minden és a covid ellenére bent lehetett a párom (állami kórházakba akkor nem és látogató sem jöhetett be) és látogatót is fogadhattam. A kaja jobb volt persze, az egész környezet, de én úgy éreztem annak ellenére, hogy kifizettem 1,5 miliióta, futószalagon megy az egész és csak a pénzre mennek. Emberileg semmivel nem kaptam több figyelmességet, szakértelmet mint TB alapon az állami kórházban...


Ha van felesleges 1-1,5 milliód, akkor hajrá.

2023. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nincs felesleges 1-1.5 millióm, de összespórolom, mert nem kívánok koszban szülni és domestos kendővel törölgetni mindent, amihez hozzáérek.
2023. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
#2 A magán kórházban sincs patyaolat tisztaság és a kórházi fertőzéseket ott is összetudod szedni ugyanúgy mint az államiban, azoktól holmi Domestos nem véd meg, ami a műtőben vagy a szülőszobán van :D
2023. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Első: Hogy a fenébe szültél 2020-ban a Medicoverben, mikor csak 2022.április környékén indult a szülészete?
2023. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
#4 akkor nem ott szültem. Egyet tudok, hogy az első gyerekem apja egy tehetős fickó volt, aki ragaszkodott ehhez a magánkórházhoz és ő fizetett mindent...
2023. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Akkor minek írsz véleményt a Medicoverről, ha nem is ott szültél?? 😂🤪
2023. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szültem egyet államiban, a másodikat pedig magánban fogom. Érdemben nem tudok segíteni, de engem is érdekelnének a vélemények főleg hogy nagyon új még!
2023. jan. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az első tuti nem a Medicoverben szült 😂

Van egy Facebook csoport, Medicoverben szültem. Ott többet tudsz meg szerintem mint itt olyanoktól, akik azt sem tudják melyik kórházban szültek.

2023. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Utolsó ,megkeresem a csoportot. Köszönöm.

2023. jan. 18. 18:58
 10/10 anonim ***** válasza:
34%

Én nem ott szültem, de a terhesgondozás például benne van az alapcsomagban. Én ha még egyszer szülnék, oda járnék a dokihoz, aztán szülnék az állami kórházban az ügyeletesnél.

Nekem nem voltak negatív tapasztalataim a szülőszobában, elég rendesek voltak, igaz, volt fogadott orvosom, de szerintem mindegy is. Nem mondom, hogy kosz volt, a szülőszoba nagyon otthonos volt, végig bent volt a párom. Nekem nem volt negatív tapasztalat.

Ellenben a gyermekosztályon nagyon parasztok voltak. Ennek ellenére, én 1,5 millát biztos nem fizetnék ki arra a 2 napra.

2023. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!