Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan alakult a második...

Hogyan alakult a második terhességed, ha az első terhesség alatt nagyon sokat hánytál?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele hogy minden várandósság más, és bármi lehet, de elsősorban tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2023. jan. 15. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt végig hánytam. A másodiknál semmi nem volt. Egy minimális émelygés még a pozitív teszt idején. A harmadiknál ismét hánytam több, mint félidőig.
2023. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt végighanytam, a 2.at csak az első trimeszterben.
2023. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél végig hánytam 12 hétig minden nap többször, 16. Hétig még heti 1-3x..

Másodiknál max 5x. Mindkettő lány egyébként.

2023. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én csak az első trimesztert hánytam végig, de a második terhességem alatt egyszer sem, szerintem hányingerem se volt.

Nem mintha ez garantálná, hogy neked se lesz.

2023. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél minden nap hánytam legalább kétszer és egész nap émelyegtem, 6-16 hetekig.

A másodiknál minden nap émelyegtem és teljesen random, de azért átlagosan napi egyszer hánytam 6-tól 13 hetekig.

2023. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnél hánytam a baba megmozdulásáig. Szerintem azt lehet érezni, hogy ez mennyire durva. Nekem vészes volt a hányás mindkettőnél. Felkelni se tudtam. Kiszáradtam és fogytam. A második friss élmény, februárban fogok szülni. Szeretnék 3. babát is ennek ellenére. Utólag megszépül minden emlék.
2023. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak hányingerem volt, a második tovább tartott és rosszabb volt.


Ismerősnek hét terhessége volt, ebből négyet tudott kihordani, mindegyikkel hányt az első négy hónapban (kivéve amelyikek korábban befejeződtek).

2023. jan. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mind a két fiammal az utolsó napig hánytam , napi többször 😀
2023. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!