Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki az első babával nagyon...

Aki az első babával nagyon hányt, hogy alakult a második terhessége?

Figyelt kérdés
Az első gyerekemmel 14 hétig a lelkemet kihánytam, gyakorlatilag sétálás közben öklendeztem délután 5-től elalvásig, napközben pedig egész napos erős émelygés. Borzasztó volt. Most teszteltem pozitívat a másodikkal, és kicsit félek, hogy megint az lesz, mint először. Valakinek van tapasztalata?
2023. jan. 2. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
3 terhességem alatt az elsővel volt a legdurvább az egész. Folyamatos hányinger és sok hányás-öklendezés, bár 14 hétig nem tartott, de eléggé intenzív volt. Második és harmadik terhességem alatt sokkal szerencsésebb voltam, mert meglett egy bizonyos ételcsoport, amitől a szokásosnál sokkal rosszabbul voltam. Ha kerültem bizonyos ételeket akkor enyhe émelygés volt csak néhány hétig, de első babával mindegy volt mit eszek.
2023. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességem alatt az 5.hónapig, másodikkal a 6.hónapig hánytam, rosszul voltam minden szagtól, ételtől.
2023. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első 2-vel nem volt semmi bajom a 3.-kal meg..

Inkább hagyjuk

2023. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor úgy tűnik lutri. Remélem, én is úgy járok, mint az első válaszoló... 😅 Már meglévő gyerekkel gondolom még inkább álom volt hányni.
2023. jan. 2. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsővel a 14.hetig voltam nagyon szarul. Nem mondom,hogy minden áldott nap hánytam ,de hányingerem volt ,èmelyegtem. Tényleg nagyon nem éreztem jól magam.

Második gyereknèl semmi bajom nem volt ! 6.hèten,1 hétig volt egy pici émelygés ,fáradság. Ennyi. Tényleg nagyon jól voltam.☺️


Most kíváncsi leszek a 3.babával mi vár rám. Nagyon az elején vagyunk.( 4.hèt) eddig minden szuper.😀

2023. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ááá, gratulálok utolsó! Én is 4. hétben vagyok! Szurkolok, és ha eszedbe jut, majd mesélj két hét múlva, hogy mi lett a sorsod. :D
2023. jan. 2. 20:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is gratulálok!

Rendben írok mindenképpen. ☺️😀

2023. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia 7-es!

Na hogy vagy? Nekem sajnos ugyanolyan hányingerem van, mint az elsővel, már csak abban reménykedem, hogy előbb vége lesz.

2023. jan. 26. 07:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia.☺️ 7es vagyok.


Igazából nincsen különösebb bajom. Nagyon jókat tudok enni,sajnos 😏

Néha-neha elkap az enyhe hányinger,émelygés,de igazán nem panaszkodhatok ezen a téren.


Ami inkább zavar a puffadás ,gyakorlatilag úgy nézek ki mint aki már a 20.hetben van 🤣

Plusz ami tünet a fáradság.

De sokat kell pihennem,feküdnöm mert a petezsák mellett találtak egy haematomát. Vérzés miatt mentem be a kórházba 6+3hetesen.

De a baba jól van,és szivhang is volt már. ☺️ Ma megyek újra orvoshoz.

Orvosnál jártál már ?

2023. jan. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!