Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keveset emelkedett a hcg. Ez...

Keveset emelkedett a hcg. Ez normális?

Figyelt kérdés
Később foganhatott a baba az orvos szerint, mint az ovum ideje lett volna. Mensim elmaradt (már 3 hete késik), az ultrahangon nem láttak egy hete még semmit, pár napos barnás pecsételésem volt, de elmúlt. 2 hét múlva javasoltak újabb uh-t és folyamatos hcg ellenőrzést vérből. Először 2 nap alatt 3x lett a béta-hcg érték, ami után az orvos csak heti ellenőrzést kért. Viszont most egy hét alatt csak duplázódott a hcg, 453-ról 921 jelenleg, pár napja újabb barnás pecsételés és enyhébb alhasi görcsök. Tegnap ezekre a tünetekre az orvosom pihenést és magnéziumot javasolt, a hcg érték csak ma este derült ki. Ez normális? Köszönöm a válaszokat!

2023. jan. 17. 20:13
1 2
 11/12 Mazipa ***** válasza:
100%

O, nagyon sajnalom! 😢

Fogadd oszinten egyutterzesem!

Es kerlek, ne add fel, es ne keseredj El! Gyaszold meg a veszteseged, hiszen most nagyon nehez,de hidd El,hogy nem remenytelen a helyzet.

Az anyukamnak kivettek az egyik petefeszket,es a masiknak is a felet, es meg hatrahajlo a mehe is. En ezek utan szulettem, es meg testverem is fogant,de nem szuletett meg.

Nekem is volt a mehenkivuli,es a masodik terhessegem elso uhjan tudtam meg,hogy nekem is hatrahajlo a mehem,es sziv alakul is. ❤️

Van remeny,sok erot es kitartast kivanok!


9-es voltam.

2023. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!Tudom mit érzel nekem is volt veszteségem tavaly:( Nem méhenkívüli volt de vetélés lett.Sikerülni fog legközelebb!

#3

2023. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!