Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben heti 1-2...

Első trimeszterben heti 1-2 dl bor?

Figyelt kérdés
Azok az anyukák véleményére, tapasztalataira lennék kíváncsi akik fogyasztottak vörösbort a terhességük első felében, nem pedig azokéra akik “ezt meg azt” olvastak az interneten a hatásáról.
2023. jan. 21. 18:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
Ismerek egy ilyen családot, ahol a nő ivott, mindkét szülő iszik amúgy, a gyereket 5 éves korában láttam utoljára, elég visszamaradott volt.
2023. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Az az igazság, hogy én csak teljesen absztinens terhes nőt vagy alkoholistát látok. Utóbbinak nyilván nem jó a kimenetele, bár nem lesz feltétlenül egyértelmű jele. Ebből extrapolálva a heti 1-2 dl bor szerintem kis eséllyel okoz nagyobb gondot, de ha bármi van, tuti hogy ráfognám.
2023. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
21%
De nem értem hogyan jelenhet meg interneten egy ilyen kérdés? Mi akadályoz meg egy gyereket vállaló nőt az önálló döntésben, szabad akaratban, úgy enblock az életben? Mi gátol? Mi az, ami miatt nincs kapcsolatod személyesen emberekkel?
2023. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nagyon sok nő fél felvállalni, hogy fogyasztott alkoholt a terhessége alatt, így név nélkül sokkal többen nyilatkoznak őszintén. Egyébként egyelőre káros hatást nem tapasztalt az, aki esetleg felvállalta és megmaradt maximum ennél a mennyiségnél.
2023. jan. 21. 18:34
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
Igyál nyugodtan, nem lesz bajod.
2023. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Én csak azt nem értem, hogy minek. Ittam már, tudom mi az az alkohol. És azt is tudom, hogy 1 deci bortól nem lesz jobb a kedved, úgyhogy akár narancslevet is ihatsz teljesen mindegy, viszont a babának biztosan nem artasz ha nem iszol alkoholt.
2023. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez az, amit a 6-os is írt. Én sem értem ezt, ahhoz, hogy kicsit spicces legyél, ha erre vágysz, kéne vagy 3 deci szerintem is. De az már elég valószínű, hogy káros lenne. Egyszeri alkalom is, nemhogy rendszeresen.

Vagy arról van szó, hogy nem tudta a kérdező, hogy terhes, mert össze-vissza menstruált, és mire rájött, hogy hoppá, jön a gyerek, addigra már eltelt az első trimeszter, ami alatt iszogatott. Sokan isznak vacsora mellé bort; na, nem én, én semmilyen alkoholt sem szeretek. Lehet, hogy a kérdező is így volt vele.

2023. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
39%

Igaz nem első trimeszter,de kifejezetten jól esik!

Megszünteti a folyamatos keményedéseket.

Ha már semmi nem hatásos akkor jön a vörösbor!az orvosom is áldását adta rá mivel tényleg van lazító hatása annak az 1-2decinek is!

2023. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
14%
Ismerek olyat, aki megivott heti 1 dl-t, de nem az első trimeszterben, könyörgöm. Szigorúan tilos. Semmi különösebb baja nincs a gyerekének, csak feszes izomzat miatt járnak dévényeshez egy éve.
2023. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%

Az első gyerekemnél még bele se kortyoltam a borba és mégis feszes izomzattal dévényeshez jártunk és azóta is fejlesztésekre!

Ne légy totál hü...e!

2023. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!