Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztetek görcsölést (méh...

Éreztetek görcsölést (méh tágulás) az első trimeszterben?

Figyelt kérdés

10+4 hetes vagyok, de sosem görcsölhetek. Napi 1 magnéziumot szedek (volt már hogy kimaradt). Mások folyton mondják, hogy tágulnia kellene a méhnek, ahogy a gyerek növekszik. Én ebből semmit nem érzek. Másnak már 6 hetes has szúrkái vannak.

Van még itt olyan aki nem érzett semmit?


2023. jan. 13. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokan vannak olyanok is akik nem görcsölgetnek. És sokan akik görcsölnek.


Nem mindenki egyforma, és 1 nő 2 terhessége sem egyforma.


Az elsővel görcsöltem néha a másodikkal nem. Helyette volt más panaszom a másodikkal.

2023. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Èn 12 hetes múltam, ès a 6.7.hèten enyhèn görcsöltem , aztán a 9.hèten elèggè intenzíven mint mikor megjön.Akkor meg is ijedtem hogy nehogy gond legyen , de aztán szerencsère nem volt gond.Mondták hogy szedjek magnèziumot, napi kettőt szoktam , azóta nem volt görcsölèsem.
2023. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy


Semmi ilyesmit..


Pedig 2 gyerekem lesz.


Viszont


3*2 db magnézum ( 3000mg) szedek napont.

Ennyi a javasolt.

Kihagyás nélkül, mindig kb ugyanakkor .


(És dupla magzatvédő/ egyéb vitamint javasoltak, nem a babàk, hanem a magam egészsége végett, bármennyire egészségesen is eszem)


Nem sima gondozáson kaptam az infókat, hanem kórházban vagyok jelenleg.

2023. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elsoben nem. Viszont a masodik trimesztertol, kb a 20. hettol kezdve allandoan fajdogalt, gorcsolt a hasam, kb csak akkor nem, ha fekudtem.

Nagy adag magneziumot szedtem, aztan megis. De nem volt semmi baj, nem nyilt a mehszaj, stb.



Viszont nagyon hosszu lesz igy ez a terhesseg, ha masokhoz hasonlitod magad kerdezo. A tunetek jonnek-mennek.

2023. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!