Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterbe vagyok és...

Első trimeszterbe vagyok és vérzésem van ez normális ?

Figyelt kérdés
Hétfőn kellet volna megjönnie és csináltunk egy tesztet ami halistennek pozitív lett . Szerdán barnás folyásom lett este és másnap már vérzés is elkezdődött . Bementünk az ügyeletre és az orvos azt mondta kicsivel több jön a normálisnál . Nincs hasi fájdalom csak néha egy kicsit de erre azt mondta az orvos , hogy normális . Ahogy számoltuk január 3. Fogant meg szóval kb 3 hetes vagyok :) holnap megyek vissza . Köszönöm előre is .
2023. jan. 21. 22:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt az utolsó menstruáció első napja? Onnan számolják a teherbeesést, nem a fogantatástól (kivétel azt hiszem a lombik, de ezt nem tudom pontosan). Az orvos látott már valamit?
2023. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha erősen vérzel akkor valószínűleg épp elvetélsz. Mi az, hogy több jön a normálisnál? Terhesen semmilyen vérzés nem normális.
2023. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

3 hetes terhesség nincs.


Olyat nem mond doki, hogy "kicsivel több jön a normálisnál"


Ugyanis terhesség alatt NEM normális a vérzés.


Kamu! Úgy ahogy van.

2023. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Jézusom . Ilyenkor mit éreztek ? Ki tesz fel egy ilyen kérdést kamuból ? Igen a terhességet az utolsó menstruációtól számítják .édesanyám végig menstruálta a terhességet szóval ebből az jön le hogy fogamad sincs erről .1. Nem ! Azt mondta még nagyon az elején vagyok csináltak bent tesztet halvány pozitív lett elektromos 1-2 hetet irt mikor itthon csináltam vettek vért tegnap és holnap is vesznek , hogy duplázódik e a hormon szintem de az csak hétfőre jön meg . Végig sirtam az estét és kivagyok . Magán nőgyógyász hoz 30. Van idő pontom !
2023. jan. 21. 23:28
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Kérdésedre a válasz, nem, nem normális a vérzés, főleg nem az erősebb.

Annyit lehet tanácsolni, hogy sose éld bele magad túl korán. Majd ha 7-8 hetesen lesz stabil szívhang, ott lehet kicsit megkönnyebbülni.

Ja és ha 3-án fogant, akkor előtte kb két héttel menstruáltál tehát 2+3=5 hetes vagy.

2023. jan. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Hiába vérzett édesanyád az egész terhesség alatt, az nem volt normális. Semmilyen vérzés nem normális terhesség alatt!!! Elektromos teszt sincs, azt digitálisnak hívják!!!

Ha tudod, hogy az utolsó menstruációtól számítják, miért írod, hogy 3 hetes terhes vagy, mert 3-án fogant...?

Mikor volt az utolsó menstruációd?

2023. jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Vetélésnél normális a vérzés... Terhességnél nem.
2023. jan. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hétfőn kellet volna megjönnie . Mindig napra pontos volt .
2023. jan. 21. 23:42
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Az előtte lévő első napja? Hétfőn csak kellett volna megjönnie, nem az az utolsó.
2023. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
December 21. Volt az utolsó menstruációm most kellet volna megjönnie .
2023. jan. 21. 23:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!