Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire kellemetlen a hüvelyi...

Mennyire kellemetlen a hüvelyi ultrahang?

Figyelt kérdés
Ez lesz életemben a 2. alkalom, hogy nőgyógyászhoz megyek.
2023. jan. 21. 23:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%

Nem kellemetlen. Ugyanis nem "dugja fel". Nekem a hüvelybemenethez szokta tenni,ott mozgatja csak.

Ne úgy képzeld el,mintha egy nagy dildóval megdugna a doki. Mert egyáltalán nem olyan.

40 éves vagyok, 25 éves koromtól járok nőgyógyászhoz évente.

Egyetlen egyszer kellett egy speciális vizsgálat miatt teljesen felhelyeznie. De még az se fájt.

2023. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Mi az, hogy nem dugja fel? Nálam mikor nem látott épp szívhangot, úgy megtekergette bennem (női nőgyógyász), hogy utána még órákig éreztem.
2023. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Gyerekvállalás miatt, úgy olvastam teljesen bedugja.
2023. jan. 21. 23:11
 4/19 anonim ***** válasza:
11%
2! Nem terhességi uh-ra gondoltam. Csak sima vizsgálatra.
2023. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
2# és ez kihagyhatatlan vizsgálat, vagy ha megbeszéljük, akkor megcsinálja hasi ultrahangal
2023. jan. 21. 23:12
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. De az se fáj. Miért is fájna? Ha a pároddal vagy,az fáj?


Puha kezű doki kell. Aki tud vigyázni.

Én voltam már olyannál is,és durvánál is. Ég és föld a különbség!

2023. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha szexelni tudsz,ezt is túléled. Komolyan mondom. Olyan óvatosan tudják mozgatni, hogy meg se érzed.
2023. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem,miért félsz tőle. Kb mintha megujjaznád magad. Annyi.
2023. jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Minél jobban görcsölsz, annál rosszabb lesz. Én mindig rettegtem tőle, de már kénytelen voltam hozzászokni. Aztán nőgyógyászati műtét után 1 héttel úgy alakult, hogy kellett csinálni (pedig 1 hónapig semmit se lehetett bedugni.) Na, akkor frászt kaptam, hogy mit akar ez, hisz ott még elvileg seb, meg ki tudja mi van, de tök ügyes volt, egyáltalán nem volt vészes. Azóta nem rettegek annyira. Ha akkor kibírtam, csak kibírom akkor is, amikor "tiszta az út".
2023. jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Esetleg jó orvost tudtok ajánlani?

Óckodom, mert egyet sem ismerek.

Akinél voltam az gyerekorvos volt tízen pár éve.

2023. jan. 21. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!