Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen mennyit mozgott a...

20 hetesen mennyit mozgott a babátok?

Figyelt kérdés
egy kicsit meg vagyok fázva hőemelkedésem volt. Mozog de kevesebbet.
2010. okt. 3. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan hogy, 1-2 napig nem is éreztem, vmikor naponta ezerrel ficergett.Én nagyon féltem, hogy mi van, aztán megnyugtattak, hogy ilyenkor még nagyon picike, és mozog, csak nem a hasfalad felé, ezért nem érzed sűrűn.Majd pár hét múlva minden apró mozzanatát érzed majd ahogy nő, és kevesebb helye lesz.Ne aggódj.Vannak napok, amikor lustábbak.


Egy 4. hetes tünemény anyukája

2010. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, első baba.
2010. okt. 3. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 16. hét óta minden nap bejelentkezik. Általában naponta többször mocorog hosszabb ideig, de az is előfordul, hogy egy nap csak néhány mozdulatát érzem.
2010. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Változó, de sokat érzem. Második baba. Az első is sokat mozgott, de ritkán előfordul hogy kevesebbet. Ha arra vagy amúgy kíváncsi, hogy a megfázás és hőemelkedés miatt mozog kevesebbet, nyugi, nem ártott Neki, semmi baja. Sok dologtól lehet hogy nem érzed: ma lustább, másfelé mozog...

Sok boldogságot!

2010. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 hetes vagyok. Amikor először biztosan kimondhattam hogy a baba mozog, úgy 19 hetesen lehettem, de akkor megállás nélkül csinálta egész nap. Nagyon furcsa volt. Azóta vannak mozgékonyabb és békésebb napok. Tegnap pl. alig éreztem. Nekem evés közben ficánkol a legtöbbet. Azt hiszem, ha kevesebbet mozog, akkor pihen, vagy nyugodtabb. Nincs szabály.
2010. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mi babánk 20 hetes volt, amikor a Férjem is érezte. Elég virgonc a picikénk. Már elég régóta érzem. Most 21 hetes vagyok. Persze van, hogy 1-2 napig kevesebbet mozog. Általában estére lesz aktív
2010. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!