Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes vagyok és 18 hetesen...

20 hetes vagyok és 18 hetesen éreztem először a babám. Mindennap egyre erősebben mozgott és ezen a héten alig-alig mozog és csak aprókat. Ez ugye nem baj?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A mozgása változik hétről hétre. De ha megnyugtat, látogasd meg a védőnőt, ő meghallgatja a szívhangot.
2009. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan így voltam vele és azért van mert a Baba más irányba fordult és azon az oldalon nem érzed annyira!
2009. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
alenyeg az hogy mozgott,neked sem minden napod egyforma nem!
2009. nov. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, még pici, hogy minden rezdülését érezd. Nekem ebben az időszakban naponta csak egyszer egyszer mozgott. MA már más a helyzet, de még most sem tudnám hozzá igazítani az órám, mert rendszertelen időben és intenzitással mozog. (27 hetes mami)
2009. nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg 17 hetes vagyok,figyeljük mi is a mozgásokat.De mivel nem voolt még babám soha nem tudom milyen érzés az első.Mit kellene figyelnem/éreznem? A nőgyógyász már szólt hogy figyeljek..:)
2009. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez igy teljesen normalis. En a 27. hetben vagyok a masodik babammal, eloszor a 14. heten ereztem a mozgast, majd minden nap volt, de csak estenkent egy-ket percig. Mivel en igen vekony vagyok, igy mar 18 hetesen kivulrol kezzel is lehetett erezni nehanyszor egy-egy erosebb mozgast. Ettol fuggetlenul meg a mult heten is volt olyan, hogy egesz nap nem ereztem, csak keso delutan, elotte es utana valo nap meg nem volt olyan negyed ora, hogy kisebb-nagyobb rugast, helyezkedest ne produkalt volna.

Gondolom nem minden nap ugyanolyan aktivak a babak, nem is varhatja el toluk senki, hiszen a mi aktivitasunk, hangulatunk is valtozo. Raadasul nekem allo, jarkalo munkam van, 8-10 oran keresztul szinte nem is ulok, pihenek, nagyon tomeny napokon tapasztaltam eddig azt, hogy hosszu orakon at nem ereztem (altalaban utolag jutott eszembe). Gondolom olyankor a sok mozgas miatt elringattam ot, illetve az en figyelmem is terelve volt ezer fele. Az is lehet, hogy ugyanugy erezhetnenk ezekben az orakban, napokban is, csak a mi agyunk jar mashol.

De a napi tiz magzatmozgas meg ilyenkor is boven megvan, mert estenkent, ejszaka mindig beindul. Neked meg a napi tiz mozgast sem kell tapasztalnod, hiszen pici a babad.

2009. nov. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a 20. héttől 2 héten keresztül egyáltalán nem éreztem mozgást.Nagyon megijedtem, elmentem orvoshoz, ahol kiderült, hogy csak lusta a babám, és az orvosnak se akart megmozdulni az ultrahangon, pedig mindent kipróbáltunk, hogy felkeljen.Most, a 23. héten kezdett rendesen mozogni, nem azt érzem, amit olyan 17-20.hétig,buborékokat, hanem már nagyon rugásra emlékeztető mozdulatokat.Várakozzál türelemmel :)
2009. nov. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!