Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen erős folyás az...

27 hetesen erős folyás az természetes?

Figyelt kérdés
Most gyógyultam ki a náthából és utána kezdődött ez az erős hüvelyi folyás néha viszket is meg ég.Canesten krémmel kenem de nem akar elmúlni a folyás.
2010. okt. 3. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!!

Gombás fertőzés lehet terhesség alatt.Én azt javaslom,hogy nézesd meg dokival,nehogy "rámenjen" a babára.

2010. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne aggódj, a babának biztos nem lesz semmi baja!nekem is volt erős folyás, viszketés, elmentem dokihoz, canestent írt ki.De mindenképp menj el, a nálkül ne kezdj el kúpot használni!

jobbulást:)

2010. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. okt. 3. 18:02
 4/4 anonim ***** válasza:
nálam is elő szokott jönni betegség után, terhesen is volt, a doki adott rá kúpot és krémet, 4 nap múlva megszűnt! Valószínűleg gombás fertőzés, nem veszélyes, de nem mondható normálisnak, ahogy a viszketés sem!
2010. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!