Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 3 héttel nagyobb a baba,...

Ha 3 héttel nagyobb a baba, akkor hamarabb is fog születni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


28+4 naposan 1460 gramm a kisfiam. A szonográfus hölgy azt mondta, kb a 30-31. héten kellene ekkora súlyának lennie. Súly alapján Március 30-ra kalkulált a gép.


Szerintetek ez befolyásolja a kiírt dátumot, készüljek arra, hogy hamarabb jöhet?


Az utolsó menszi első napját pontosan tudom, tehát 3 héttel hamarabb biztos nem estem teherbe. 😅



2023. jan. 23. 15:02
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Menny seggf3j van itt, elképesztő. Semmit sem tudnak az emberről, és ugatnak. Biztos egy 40kg-os megkeseredett gyermektelen idiót@.


Képzeld el, 5,3 a terheléses cukrom. A férjem erőemelő sportember, nekem pedig genetikailag ilyen az alakom. Lehet, hogy 105 kg vagyok, de senki sem mondaná meg rólam, a csípőm széles.



Még ennyi parasztot..

2023. jan. 23. 16:56
 12/33 A kérdező kommentje:

Ráadásul egészségesen étkezünk,vitaminokat is szedünk, mindenből a legjobb minőséget. Ráadásul én nem hogy híztam volna, fogytam a terhességem alatt.. 🤦


Az ilyen szarrágóknak mint ti, mindig kell találni valamit amibe bele lehet kötni? Bánat fejek.

2023. jan. 23. 17:00
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam elhízva terhesség alatt és a cukorral sem volt probléma. Mégis 2 héttel nagyobbak mondták a fiamat. Valószínűleg elmérték. A kiírt előtt 5 nappal született 3880 grammal.
2023. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
49%

Érdemben nem tudok válaszolni.

Csak annyi, hogy szégyellje el magát az összes ember, aki a kérdező súlyán pörög.


Kérdező. Szinte biztos lehetsz benne, hogy ezek a fotel harcosok a szemedbe nem lennének ennyire okosak. :)

Azt kívánom mindegyiknek, hogy a gyereke is legyen +100kg-os és neki is ilyen frankón mondják meg a tutit, hogy rájöjjenek azok a szerencsétlen gyerekek mekkora szarrágó édesanyukájuk is van :)


Ui.: Nem. Nincs túl súlyom. 65 kg vagyok. Viszont nagyon felbosszant a sok köcsög, akik annyira okosnak hiszik magukat, miközben a kérdést sem tudják a jelek szerint értelmezni.

2023. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam elhízva, 2 héttel nagyobbnak mérték mindig de időre született 4,5 kilóval. Köszi a cukrom is világ életben rendben volt...


Kedves kérdező, a parasztokkal akik látatlanban ítélnek meg ne foglalkozz

2023. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm 14# 15#


Írtó irritáló, hogy felteszek egy kérdést és valamit kiragadnak belőle amit szépen meglovagolhatnak, mert élettelenek.

2023. jan. 23. 18:45
 17/33 anonim ***** válasza:
58%

Bocs de mi azon a parasztság hogy a túlsúly rizikófaktor macrosomiához és cukorbetegséghez? Én voltam aki a cukorterhelés eredményét kérdeztem. Rossz szándék nem volt bennem, bocs de orvosilag ha valakinek van 20-30kg túlsúly akkor rizikós cukorbetegségre. Nem biztos hogy az, de fennáll a rizikója. És ahogy számtalan kutatás mutatja, cukorbetegség nélkül is rizikó faktor preeclampsiára, nagy súlyú gyerekre, császárra, stb.


Elárulom, hogy végigvittem egy terhességet 35-ös bmivel. Gond nélkül. Bár a regeneráció borzalmas volt. Ettől még nem kezdtem megmagyarázni a megmagyarázhatatlant, zabáltam mint egy disznó, és a második terhességemet már igyekszem 30-as bmi körül tartani. Mert baromira nem jó oroszrulettezni.

2023. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
70%

Bocsánat, de azért álljon már meg a menet.

Nem én voltam a 4-es válaszoló, és a stílussal magam sem éertek egyet, de az kicsit durva, hogy lassan a kövérséget akarjuk normálisnak beállítani és azt pellengérre állítani, aki ki meri mondani, hogy az elhízás igen is probléma.

Kicsit nevetséges már ez a "fogadjunk el mindenkit úgy ahogy van és ne szóljunk egy rossz szót se" baromság.


Mert az elhízás akkor sem normális.

Ott kezdődik, hogy elhízás esetén gyakoribbak a fejlődési rendellenességek. Aztán folytatódik azzal, hogy nehezebb kiszűrni is, mert a túlsúly olyan szinten rontja az UH vizsgálatot, hogy az valami hihetetlen. Aztán folytatódik azzal, hogy az összes létező szólészeti szövődmény gyakoriságát növeli az elhízás. Terhességi cukor, magasvérnyomás, halvaszülés, koraszülés, nagy magzat, császármetszések aránya stb. Az ÖSSZESET!

És aztán még császár után a sebük is rendszerint problémás, mert a zsír rosszul gyógyul.

Ja, és ha ez nem lenne elég, az anyai elhízás növeli az újszülött későbbi cukorbetegség és elhízáskockázatát.


Szóval NEM, A KÖVÉRSÉG NEM NORMÁLIS.

2023. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
58%
14: szomorú lennék ha a gyerekem 100kg+ tartományban lenne, mivel magunk is a rossz konyhai és kajalasi szokások miatt éltünk sokáig túlsúllyal, úgyhogy mindent megteszünk hogy ezt a gyerekek ne vigyék tovább véletlenül se. Ugyanis ezen múlik, nem a "genetikán". A megfelelő tápanyag bevitel mellett nincs az a genetika, ami a semmiből zsírt csinál.
2023. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

A kérdést nem a súlyomra vonatkoztatva tettem fel, seggf3jek.


Kár nektek bármit is mondani, az érzelmi intelligenciátok egyenlő a nullával.

2023. jan. 23. 18:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!