Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 3 héttel nagyobb a baba,...

Ha 3 héttel nagyobb a baba, akkor hamarabb is fog születni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


28+4 naposan 1460 gramm a kisfiam. A szonográfus hölgy azt mondta, kb a 30-31. héten kellene ekkora súlyának lennie. Súly alapján Március 30-ra kalkulált a gép.


Szerintetek ez befolyásolja a kiírt dátumot, készüljek arra, hogy hamarabb jöhet?


Az utolsó menszi első napját pontosan tudom, tehát 3 héttel hamarabb biztos nem estem teherbe. 😅



2023. jan. 23. 15:02
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
53%
:D És a mi stílusunkkal van a probléma, ugye?:D
2023. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Mennyire lehet valaki megkeseredett és élettelen, hogy itt éli ki magát? Egy jó szava sincs az emberhez csak belerúg egy kismamába. Örül magának mert ő 40 kg vasággyal, és végre kiélheti a frusztrációit. Szegény pára. 😂
2023. jan. 24. 16:33
 33/33 anonim ***** válasza:

30 hetesen 1612 gr-ot becsültek, 32 hetesen 1888 gr-ot, a születési súlya: 3920 gr volt. Nem vagyok, voltam túlsúlyos, de inzulinos cukros igen.

Az ezt megelőző két várandósságom idején sem voltam túlsúlyos, de cukros sem, mégis mindkét Fiam 3750 gr-mal született. Ja, és Nekik más az apukájuk, tehát az én családom genetikája lehet a ludas... 🙂❣️

2023. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!