Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha december 25-én voltunk...

Ha december 25-én voltunk együtt, akkor reális hogy a mai napon rózsaszín folyásom volt? 27-én kellene megjönnie.

Figyelt kérdés
Eddig még sosem volt ilyen, de ezenkívül semmi ami terhességre utalna.
2023. jan. 24. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A vérzés nem terhességi tünet, de még bármi lehet, várj még néhány napot és tesztelj, ha nem jön meg
2023. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mire lenne reális a rózsaszín folyás? Ami amúgy egyáltalán nem a terhesség jele :D
2023. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Beágyazódási vérzés
2023. jan. 24. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekem volt beágyazódási vérzésem az esedékes mensi előtt 2 nappal este, el is könyveltem magamban, hogy na most se sikerült. Másnap viszont mikor felkeltem, láttam, hogy semmi sincs a beteten, ez ennyi volt. Gyorsan csináltam egy tesztet és erős pozitív volt. (10es érzékenységűt) Szóval, csinálj te is, ha gyanakszol. Én nem hittem ebben a beagyazodasi vérzésben egészen eddig, bevallom. De most nagyon örülök neki, 15 hetes vagyok már.
2023. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Beágyazódás nem a mensi elötti napokban van :D

Kb 1 héttel elötte

2023. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok, a beágyazodás ideje 7-12 nap is lehet, nekem az utolsó ciklusombab az ovuláciom a 12. napon volt, rövid ciklusaim szoktak lenni. A luteálisom pedig 14nap, tehát az a ciklus 26 napos lett volna, mivel 2 nappal előtte volt ez a barnázás simán lehetett beágyazodási vérzés az én esetemben. Azt nem tudom, a kérdező végül hogy járt, de nálam nagyon valószínű, hogy az volt, az orvosom szerint is az lehetett, mivel sosem barnáztam még menstruáció előtt.
2023. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!