Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik orvoshoz érdemes...

Melyik orvoshoz érdemes elmenni, fogamzás előtt? A háziorvoshoz menjünk, és ő utal be mindenkit oda ahová kell, vagy magunk keresgessünk szakorvosokat?

Figyelt kérdés
2023. jan. 26. 17:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést.

Milyen vizsgálatot akarsz? Nem esel teherbe és amiatt, vagy csak fel akarsz készülni a terhességre?

2023. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Csak felkészülni a terhességre, addig nem fogok próbálkozni, amíg meg nem nézték, minden rendben-e ott belül mindkettőnknél, el nem kezdtem vitaminozni, stb. Mire a fogamzás bekövetkezik, már mindennek ellenőrzöttnek kell lennie.
2023. jan. 26. 17:33
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Esetedben nőgyógyászt javaslok.
2023. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Köszi


De a páromnak? A férfiakat is szemrevételezik.

2023. jan. 26. 17:38
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor egy rutin nőgyógyászati vizsgálat, háziorvosnál egy rutin labor.

Ha nem estél át bárányhimlőn, oltasd be magad. Esetleg szűrd le magad toxoplasmára meg cmv-re, nem árt tudni, hogy átestél-e rajta vagy sem.

Ha van valami betegséged, akkor meg azzal nyilván a megfelelő szakorvost keresd fel.

2023. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak ha nincs panasza, első körben bőven elég a háziorvosánál egy rutin labor.
2023. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
60%

Kik szemrevételezik a férfiakat is??? :D

Jesszus!

2023. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most pont beteg a párom, ha jobban lesz, elmegyünk a háziorvoshoz kezdetnek, aztán utána tovább én a nőgyógyászhoz. Annyi a gond, hogy ahol most lakunk, ott én nem beszélem a nyelvet. Így pl. a páromnak a nőgyógyászhoz is jönnie kéne fordítani, meg mindenhova. Mert kb. mindenki nagyon rossz angolból, amit meg én beszélek. De nem itt fogok szülni/gyereket nevelni, addigra elköltözünk innen.
2023. jan. 26. 17:53
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező szerintem nagyon túl dramatizálod és túl kombinálod ezt a gyerek vállalást
2023. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%
Még soha nem hallottam olyat, hogy orvosokat kellene végigjárni teherbeesés előtt...
2023. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!