Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 nap késés után negatív teszt?

5 nap késés után negatív teszt?

Figyelt kérdés

Elméletileg 5 napja késik a menstruációm, ma reggel teszteltem de negatív lett. Lehet még ebből pozitív? Az elmúlt pár hetem eléggé stresszes. Gondolom emiatt is késhet.

Azért írtam hogy elméletileg késik, mert nem tudom követni, hogy mikor kellene neki megjönnie, mert egyik hónapba 28, a másikba 31 napra jön meg.


2023. jan. 30. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy baba van a dologban, azért két nap múlva megismételheted.
2023. jan. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor tesztelj, ha 31 naphoz is késik.
2023. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tesztelt ha gyorsan számolsz egyet.

28 +5 33 így 31 hez képest is 2 napja késik

2023. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van, az elsőnél 5 nap késés után lett pozitív, a 2.nál 10 nap késés után,(mensi előtt pár nappal foganhatott), 3.nál 9 nap késés utánvolt nagyon halvány 2. Csíkom rá 3 napra már sokkal erősebb volt, Ő sem középidőben fogant, szabályos,rendszeres ciklusaim voltak.
2023. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap délután csináltam mégegy tesztet, és ma reggel is, de negatívak, valószínűleg a stressz okozhatja akkor a késést.
2023. jan. 31. 10:23
 6/6 anonim válasza:
Azóta megjött?
2023. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!