Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiskönyv szükséges a genetikai...

Kiskönyv szükséges a genetikai Uhra?

Figyelt kérdés

Holnap kell mennem az első genetikai ultrahangra és eddig senkisem említette hogy kell majd a kiskönyv az ultrahanghoz

A védőnő hétfőre adott időpontot és mondta hogy vigyem majd a genetikait igazoló papírt és akkor megcsinálja majd a könyvet

És amikor időpontot kértem a ultrahangra akkor se említették a könyvet csak azt emelték ki hogy az okmányaimat hozzam mert az fontos plusz bàrmilyen terhességet igazoló papírt

Megcsinálják ígyis az ultrahangot?



2023. febr. 2. 16:00
A kérdező szavazást indított:
megcsinàlják
Nem csinálják meg
16 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
Telefonon kértem időpontot genetikai ultrahangra sztk-ba. A megadott napon bementem az intézménybe, ahol a portán regisztrálni kellett. Személyi+ taj kártya. Ezután elmondta a nő, hogy hanyadik emelet, melyik terem ahová mennem kell. Nekem már megvolt akkor a kiskönyvem, de nem kérték el. Egy külön lapon kaptam meg az eredményt. A kiskönyvet már csak a nőgyógyászom kérte el, ő írta bele az UH eredményeit. A következő terhesgondozáson.
2023. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tőlem egyik genetikai uh-n se kérték.
2023. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a genetikai uh-n az orvos kitöltötte a kiskonyvben az oda tartozó részt.

De ugyanugy kaptam leletet is, amin rajt voltak az adatok. Szerintem ez alapján később is be lehet írni a kiskonyvbe

2023. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem nálam se lesz baj mert hiába kértem a kiskönyvet addig nem adja ki a védőnő amig nincs meg a vizsgàlat😊
2023. febr. 2. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kiskönyvet a 8. Héten megcsinálta a védőnő amikor már megvolt a papír hogy terhes vagyok. A kiskönyvet értelem szerűen vittem magammal mivel a 12. Hetes uh-n tolt ki benne cuccot, be írja a várható szülés dátumot ecetera, illetve pecsétel, mivel a pecsét kell az anyasági támogatáshoz stb.
2023. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én első alkalommal (9 hetesen)megkaptam a kiskönyvet a védőnőtől.Elvittem magammal a 12.heti genetikai vizsgálatra, nemtudtam hogy kell-e vagy sem.De végül a terhes gondozáson írták be a könyvbe a vizsgálat eredményeit.
2023. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tőlem megkérdezték, van-e már kiskönyvem. Volt, de gondolom azért így kérdezték, mert feltételezték, hogy esetleg nincs.
2023. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a kiskönyvet csak a terhesgondozóban és a védőnőnél kérték. Sehol máshol rá sem kérdeztek.
2023. febr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor a saját orvosom csinálta, akkor ő egyből be is írta a kiskönyvbe, de a mostani másik helyre utal be genetikai UH miatt és ott nem szokták kérni.
2023. febr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!