Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai tanácsadásra milyen...

Genetikai tanácsadásra milyen adatok szükségesek?

Figyelt kérdés
A 12. Heti genetikai komvinált tesztem nagyon jó lett de a párom kora miatt elküldőtt a nődokim.Párom nem biztos, h velem tud jönni.Miket kérdeznek? Páromról is gondolom fognak kérdezni de miket?
2016. máj. 16. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt biztos meg fogják kérdezni,h előfordult-e valamelyikőtök családjában, rokonságban genetikai betegség. Ezt mindenképp beszéljétek át és ha pátodnak van bármilyen betegsége, vagy szed vmi gyógyszert, azt is. Mást nem tudok elképzelni.
2016. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Se neki, se nekem nincs semmi.Ezért tartok elmenni mert ilyen eü dolgokat a családjából nem tudok.és nem tudom ettől mit vár a nődokim, ha gen vizsgálat nagyon jó lett
2016. máj. 16. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Bejelentkeztél már tanácsadásra? Nálunk pl. senkit nem fogadnak apai életkor miatt.


Családfát vesznek fel és csak a genetikai betegségeket kérdezik. Ugyanazt, mintha bármi másért mennél oda. Ezeket meg tudod kérdezni tőle kérdezni (Down, Edwards, stb.).

2016. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan időpontot kérjetek a tanácsadásra, ami párodnak is jó. Ezt nem kell 1-2 napon belül megejteni.

Ha végképp nem tud menni, akkor pedig rz van. Válaszolsz, amire tudsz. Esetleg felhívod párod közben, hogy mi a válasz.

2016. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!