Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen köldök kezelői...

Ki milyen köldök kezelői használt a babának ?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 16:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%
A kisfiamnál még alkohol volt 2,5 éve.A kislányom december végén született,most Octenisept volt az ajánlás alap esetben (ugyanott szültem mindkét babát).Kislányomnál a kórházban adtak alkoholt is,mert picit "nyersebb" volt még a csonk.Itthon a védőnő javaslatára felváltva használtam az alkoholt és az Octeniseptet.Így 2 hét volt,mire leesett a csonk,de utána is kellett kezelni a köldököt.Akkor már csak Octeniseptet használtunk.
2023. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
40%
A korházba betadin otthon meg alkohol és betadin. Megmondom öszintén ahány doktorral védőnővel találkoztam mind másra esküdött még a korházban is eltérőek voltak a válaszok szóval szerintem mind3 jó.
2023. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Octeniseptet használtam.
2023. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. febr. 2. 21:46
 15/23 anonim ***** válasza:
Octenisept. Kicsit több, mint 2 hét után esett le, utána még picit vérzett a köldöke, akkor is azzal kezeltem.
2023. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
60%
Mostani módi,hogy semmit nem kell csinálni vele,max az octenisept.Jó is az a cucc,de az csak felületi fertőtlenítő,ugye ha semmit nem csinálsz vele, akkor a gennyes,bacis cucc ott marad.Én minden pelusozáskor fülpiszkálót tartottam alkoholba,azzal körbe törölgettem,majd rá az octenisept.1 hetes korában esett le a csonka a legkisebbnek.Erre emlékszem,a nagyobbakat nem annyira,de az eljáras ugyanez volt.Nálunk 4 gyerek van,4 féleképpen volt ajánlott ez is,meg a hozzátáplalás is,meg minden.Nekem nagyon cuki,és tapasztalt védőnőm van,így tőle kérel tanácsot mindig.Ez a mostani ne csináljunk vele semmit neki sem tetszik.
2023. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%
Most komolyan, miért van lepontozva, aki alkohollal kezelte? Miért nem hasznos az a válasz? A kérdésre ez a válasz...akkor?!
2023. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
17# Van aki ebben leli jókedvét..
2023. febr. 3. 19:03
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon dühítő néha... Elnézést! 🙂
2023. febr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Igen, eléggé :))

Én már sokszor úgy vagyok lehet jobb ha nem válaszolok felesleges ..

2023. febr. 4. 19:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!