Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pco ovarium van,össze lehet...

Pco ovarium van,össze lehet téveszteni a petezsakkal ?

Figyelt kérdés
Pco- lenne ott és perezsaknak látja van ilyen ?
2023. febr. 3. 19:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Petezsákot látnak a petefészkedben?

Ugye tudod, hogy az ovárium nem a méhed? Ha valaki egy policisztás ováriumot méhen belüli petezsáknak néz, az maximum akkor fordul elő, ha a beteghordó helyettesíti a nőgyógyászt.

2023. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van...

A petezsák a méhben van, policisztás meg a petefészek lehet. Semmi köze a kettőnek egymáshoz...

2023. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Jó rendben köszönöm szépen akkor ez tényleg baba lesz jaj de jó első baba lesz

Nem tudtam de akkor a lényeg pco nem a mehben van hanem a petefészekbe

Akkor azt nem lehet de jó istenem

2023. febr. 3. 19:25
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos nem mondta,hogy babad lesz?vagy nem tudta megallapitani,hogy petezsakod van-e?eleg furcsa orvos.

Gratulalok a babahoz 😊

2023. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
🤨🤔 Hogy mi?!
2023. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Szoval van egy petezsakod,ami nem biztos,hogy petezsak?vagy most mi van?...van mar embrio a petezsakban?mert ha van nehezen osszetevesztheto massal...ha meg nincs akkor en a helyedben ennyire nem orulnék,korai még...eleg akkpr orulni,ha mar van embrio es szivhang.
2023. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

De mondta hogy 4 hetes vagyok

Csak én nem voltam biztos mivel pcos vagyok azt hittem össze lehet vele téveszteni mármint hogy a pco is ugyan ott van ahol szokott a petezsák de akkor tévedtem

Akkor még ne örüljek?

2023. febr. 3. 20:01
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Jaj isten ments,hogy ne orulj.orulj nyugodtan,kivanok neked minden jot..a petezsak ez egy jo jel,szabalyos a petezsak minden rendben vele?😊
2023. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Igen minden rendben szabályos 1 hét múlva vissza kell mennem

Csak azt nem értem azt mondták nem nagyon vagy nagyon nehezen josn össze a baba mivel zsúfolva pco-s az ovariumok.

Azért nem voltam evvel tisztában,hogy nem e lehetne össze téveszteni a petezsakot

Bocsi a buta kérdésért

2023. febr. 3. 20:16
 10/32 A kérdező kommentje:
4*4folyadéktartalmú képlet valami ilyesmit mondott
2023. febr. 3. 20:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!