Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mozgolódik ilyen erőtelj...

Miért mozgolódik ilyen erőteljesen?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok és olyan erősen ki tudja nyomni magát a babucim bizonyos pontokon, hogy már fáj, és elég gyakran csinálja? Nálatok is így van/volt?
2010. okt. 4. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is állandóan ezt csinálja, sőt én nem tudom hogy normális-e, de olyan hiperaktívnak tűnik a leányzó. Nagyon sokat mozog, pedig nem is vagyok annyira aktív, sokat pihenek. 32 hetes km
2010. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

30 hét körül nekem is volt ilyen, néha azt hittem, áttöri a pocakomat a köldökömön keresztül.

Most már nincs annyi helye mocorogni, de azért most is sokat érzem, elég aktív baba.

37+3 hetes kismama

2010. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

huh nekem is szokott olyanokat csinálni, hogy apuci szól neki(vagy én), hogy picit óvatosabban:)

szerintem ez normális, helyezkedik, fészkelődik, egyre szűkebb neki a hely.Nekem pont ma a bordámba rúgott akkorát, hogy összerezzentem:)

37+3 hetes pocis

2010. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem végig nagyon aktív volt, és ez csak egyre jobban és jobban erősödött a terhesség alatt. A 30. hét környékén volt talán nekem is a legaktívabb, mivel még van helye bőven rugdosódni, ugyanakkor már egyre erősebb is. Nekem amúgy még most is olyanokat csinál, hogy néha kijön a szemem. :)

40 hetes kismama

2010. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, hogy ez normális.

Szép babavárást, és könnyű szülést nektek!

2010. okt. 4. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a 30dik hétben vagyok. Kislányom egész nap pörög-forog. A hasam, mint egy hullámvasút. Akinek megmutatom, el sem hiszi, amit lát. Néha Ő is nagyon erőseket rúg, olyankor igazi fájdalmat okoz. Éjjel, mikor felébredek, azonnal érzem, hogy akkor is aktív. Sokat gondolkozok azon, mikor alszik egyáltalán. Azon is viccelődünk, hogy remélhetőleg kint már nem lesz ilyen "izgága", mert akkor nem győzünk majd szaladni utána.
2010. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!