Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csütörtökön csináltam egy...

Csütörtökön csináltam egy tesztet ami pozitív lett és ma el kezdtem vérezni mással is fordult már ilyen elő jövő hét péntekre van idő ponton a nőgyógyászhoz felek hogy baj van el mehetett a baba?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben kórházba mennék, látni nem látnak semmit, de a vérzésre adhatnak valamit.

Terhesség alatt a vérzés nem normális!

Az is lehet, hogy kémiai terhességed van/volt.

2023. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd meg a jövőhetet, mert lehet szükség van progeszteron pótlásra. De az is lehet, hogy más okozza a vérzést, vizsgálat szükséges.
2023. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor (nem) kellett volna megjönnie?

Nem mindegy, hogy csütörtökön már késett a menzeszed, vagy volt még 1-2 nap a nemvártig, vagy esetleg csütörtökön kellett volna megjönnie.

Ha most úgy vérzel, mint amikor menstruálsz, akkor több, mint valószínű, hogy csak kémiai terhesség..

Elmehetsz a kórházba, hátha tényleg adnak progeszteront, de a legtöbb helyen elintéznek annyival, hogy nincs mit tenni, ilyen korai terhességnél előfordul, hogy így végződik stbstb. (Sajnos tapasztalat)


Ha szerencséd van, akkor mondjuk csak egy haematoma, ha nincs, akkor az is lehet, hogy méhen kívüli (bár akkor görcsölnél is, de azt nem írtad), úgyhogy mindenképp kórház.

2023. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 Decemberbe volt az utolsó menstruációm és azért csináltam csütörtökön tesztet és ma olyan rozsaszines verzesem van nem olyan erős mint amikor menstruálok
2023. febr. 5. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
majd írd meg, h mi történt végül, izgulod érted 🙂
2023. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül mi történt? megmaradt a babó?
2023. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!