Mikor foganhatot ?

Figyelt kérdés
Sziasztok terhes vagyok viszont nem tudom pontosan hány hetes, november 11-én volt peteérésem ezt orvos támasztotta alá egy ultrahangal. Mert voltunk nála hasi fájdalom miatt. Viszont itt az lenne a kérdésem hogy november 20án nem jött meg. Késett 30ig. És december elején jött meg pár napra sötét darabos ver. El múlott és december 31-én szilveszter este barnás folyasom volt. Január 1ig. Van esély rá hogy novemberbe készülhetett -e a baby? A naptár szerint volt peteérésem viszont lehet a naptár csal. vettünk terhességi tesztet most február 4-én és pozitív. Viszont volt olyan teszt is ami azt mutatta hogy 3+ tehát több mint 3hetes lehetek ezek szerint,de nem tudjuk pontosan pénteken megyek dokihoz. Viszont korábban is csináltunk tesztet az negatív volt. Szóval ezt sem lehet nagyon érteni. A Doki ezt hogy fogja tudni ki számolni ? Nehéz lesz ezt így? Előre is köszönöm. Bocsi a hibákért.
2023. febr. 7. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Azt írod, korábban nem volt pozitív a teszt, és vérzéseid is voltak novemberben is, decemberben is. (A barnázás is vérzés)

Januári ciklusból lehetsz ezek alapján terhes.

A 3+-t azokon a teszteken úgy kell értelmezni, hogy 3 hete volt a fogantatás. Mivel 3 hetes terhesség valós időben nincs.

2023. febr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Januárban. Szerintem túlbonyolítod. Semmi nem utal arra, hogy novemberben fogant volna, nem is értem, azt mire alapozod.
2023. febr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Novemberben? Akárhogy számolom több mint 11 hetes terhes lennel. Nem tartom valószínűnek. És ebből következik, hogy csak tud a doki különbséget tenni egy 11 hetes és egy kb 4-5 hetes terhesség között, hogy honnan? Talán látja a méreteiből 🤷🏼‍♀️
2023. febr. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. 😘
2023. febr. 8. 08:13
 5/5 anonim ***** válasza:
A doki majd látni fogja, mekkora. Én úgy jártam, hogy májusban nem jött meg. Teszt negatív volt. Júniusban sem jött meg. Ott már pozitív volt. Nekem a doki az uh méretekből monda meg a korát, mert egy mensi kimaradt, így abból nem lehetett számolni. Azt mondta, kb május végén foganhatott. A 12 hetes ultrahangon, amikor pontosabban látják a dolgokat, kiderült, hogy a dokim teljesen jól számolt az elején.
2023. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!