Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tul pici a magzat mèrete? ...

Nem tul pici a magzat mèrete? Juni 28volt meg utoljara, Julius 16.an volt peteérésem. Naptar szerint 7+4 nèl tartok most. Az ultrahangon SSL 5,7mm, 6+3 nap. Szivműködés van De miért kissebbb egy héttel, ha Késöbb nem foganhatott a pici?

Figyelt kérdés

2022. aug. 19. 09:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Több mint 1 hét elmaradás azért nem kevés. Sajnos bármi lehet még ebből, de bízzunk benn, hogy rendben lesz! Csak a legközelebbi uh során fog kiderulni, hogy mi a helyzet.
2022. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Az előző terhességem idején, 3 hónapja sajnos hasonló helyzetben voltunk, viszont nálam volt barnázás is végig, meg egy jó nagy hematóma. A vége az lett sajnos, hogy a lemaradás a hetekkel nőtt, majd végül megállt a fejlődésben. Vetélés lett a vége. De mint mondtam, nálam sokkal több rossz előjel volt. Bízz benne, hogy behozza a lemaradást gond nélkül 🙂 Szurkolok!
2022. aug. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

[link] Még abban ennyit làttunk csak az ultrahangon. Szeptember 12.én kell ujra mennem majd. 2napja volt az ultrahang (6napos a méret lemaradàs.)

Progreszteront kapom a peteérés ota.

2022. aug. 19. 09:50
 4/19 anonim ***** válasza:
36%

Nekem 6+4 volt első uh és akkor volt 5,6 CRL elő embrió és szívműködés.

Most 8+2 volt a Kontroll és akkor már 18,6 CRL volt és minden rendben☺️

Ki is írta a szülés dátumát és legközelebb 13 héten megyek vissza.

Szóval nyugi!

Vissza hívott kontrollra ?

2022. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

4 vagyok bocsi kérdező nem láttam közben a válaszod!

Akkor meg majd kiderül szeptemberben, de addig is nyugi, minden rendben lesz!:)

2022. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 4es.

Most néztem CRL vagy SSL- ülőmagasság, fejtető és far távolsága.

Nemetorszàgban èlek, itt az SSL rövidítést használják.

Bizakodom nagyon, bàr nekem nagyon soknak tűnik ez a 4hét várakozás. A következő isőpont már a genetikai vizsgàlat lesz nekem itt 11-13.hét között csinàlják)

2022. aug. 19. 10:05
 7/19 anonim ***** válasza:
42%

Besírok,

Mit kell lepontozni azt ami most történt 3 héten belül xd vagy esetleg becsatoljam a lelet képét?!

😂😂

Végem.

Sok sikert kérdező!:)

2022. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Èn nem pontoztam le senkit. Mindenkinek ment a zöld pipa :)
2022. aug. 19. 10:15
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
#7-es: minden egyes kérdésnél ugyanez van ebben a kategóriában. 🤷🏻‍♂️ Biztos ez is valami női sajátosság. Itt egyszerűen nem lehet jó választ írni.
2022. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Tenyleg sok idő a 4 hét, esetleg nem tudsz máshova elmenni közben? Vagy korábbi időpontot kérni? Azért jó lenne 1-2 hét múlva is ranezni hogy milyen ütemben fejlődik
2022. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!