Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 7 hetes terhes vagyok...

Ha 7 hetes terhes vagyok akkor a preghello alkalmazás miért a 8. heti adatokat adja meg nekem?

Figyelt kérdés

Szóval ma vagyok 7+1, de a preghello alkalmazás szerint málna méretű a babám. De ez a 8. hétre vonatkozik.

Ilyenkor az előző heti adatokat nézzem inkább? Vagy most csak a 7. hét végére lesz málna méretű és most még csak alma mag?


Kicsit össze zavar a dolog, első baba és nem igazán értem hogy akkor most mekkora is lehet.



2023. febr. 8. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

A terhességi hetek számolásánál eddig két féle móddal találkoztam, nem tudom melyik a hivatalos.

1. mód: 0.nap-7. nap = 1. hét, ez alapján ha továbbviszed akkor te most a 8. hétben vagy, az app így számolja

2. mód: betöltött heteket számol, szóval 7. nap: 1 hét

2023. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert 7 hetes terhesen a terhesség 8ik hetében jársz. Pont mint az életkornál, ha pl 25 éves vagy, akkor ez a 26ik életéved.
2023. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
A preghello össze-vissza ad meg mindenféle hülyeséget. Letöröltem, annyira irritált.
2023. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan azon okból, amiért a 19. század 1801-1900ig tart. Az első hét sem egy hét betöltése után van, hanem az 1-7 nap közötti időszak az elso hét, és nem az 1 het 2 nap, az már a második het megkezdése.
2023. febr. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én utálom.A 9 hónapot töltsd le,az jobb.
2023. febr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen én sem mindig igazodok ki,mármint értem én hogy most 8+0 -nál a 9.hetet kezdtem, csak azt nem tudom hogy a többi erről író weboldal is eszerint gondolkozik vagy sem.
2023. febr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!