Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segiteni valaki? 37 hkm

Segiteni valaki? 37 hkm

Figyelt kérdés

Most néztem meg a vizelet leletemet.

A verkep jo lett, talan a magnezium az , ami pont hatarertek.

Vizelet :


Genny: ++

Fvs: 49/ latoter

Laphamsejt: 14/ latoter

Bakterium: sok

Amorf kristalyok : sok


Mire szamithatok? Nem érzem magam roszul. Hetfon töltöm a 37 hetet. Ugye nem lesz baj, ha csak akkor tudok orvoshoz menni?



#vizelet #laphámsejt #Amorf kristaly
2023. febr. 11. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen megkell várnod ugyis a dokit nem.lesz baj ne idegeskedj
2023. febr. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húgyúti fertőzés. Igyál sokat.
2023. febr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fertőzés, orvos. Addig meg ajánlom a tőzegáfonya teát és sok C és D vitamin. Ezek terhesen is fogyaszthatók. A tőzegáfonya megelőzésre is jó. Érdemes ha gyakran volt má ilyen bajod pászor fogyasztani. Nem kell panikolki, a kezeletlen későn kezelt, fertőzések problémásak a magzatra. Szóval kezelni kell és semmi baj nem lesz.
2023. febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolso:

Koszonom szepen a valaszt.

Nem, nem volt meg ilyen . Eddig az osszes leletem megfelelo volt.

Az orvoshoz pedig hetfon megyek reggel 8ra terhesgondozasra, hogy kielemezze ezt az eredmenyt. De akkor megnyugdtam.

Magamtol nem szeretnek elkezdeni semmit , csak ha az orvos javasolja, de rakerdezek erre a tozegafonya teara. :)

Vitamint azt szedek rendszeresen + Vas + magnosolv.

Reggel 1,5 magnosolv, ebed elott 1 gravida, este 1 db solbifer. De a verkep az jo lett, ott nem lett becsillagozva semmi.:)

2023. febr. 11. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!