Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek harántfekvésben volt a...

Akinek harántfekvésben volt a babája, és császárra készült, hányadik hétre tervezték az orvosok a császárt? Megvárják ilyenkor hogy magától induljon, vagy már előtte megcsinalják a császárt?

Figyelt kérdés
2023. febr. 12. 10:41
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Harántfekvéses volt a babám, de ha nem lett volna, akkor is programozott császár lett volna egyéb okból. Nekem így a kiírt dátumra tették a császárt is.

Bár végül kórházi technikai ok miatt egy nappal később lett.

Viszont megindították előtte, azt mondták hogy jobb ha van fájás még így császár előtt is.

2023. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia,34 hetes vagyok. Nekem is harántban van még. Március 7én megyek kontrolba,ha harántban lesz akkor is akkor ki írnak program császárra.
2023. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!