Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha harántfekvésben van/volt...

Ha harántfekvésben van/volt benned a magzat, mikor fordult be? Okozott valami eü problémát?

Figyelt kérdés

22 hetes vagyok, keresztben van a gyerek + előli lepény, így gondolom sok helye van, ezért nem nő a hasam.


De, ha nem lesz helye, akkor be fog fordulni? Vagy beékelődik?


2022. dec. 5. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Jaj meg nagyon sok időd van hogy megforduljon :)biztos mqjd beékelődik érezni is lehet majd vagyis én tudtam.mikor.fordult be és éreztem a fejet hogy beékelődött
2022. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is harant volt, majd 30 hettol ferde harantban. A 34.heten az orvos azt mondta be kell feküdni, mert annyira veszélyes, ha igy megindul a szules, a gyerek belehal. Nah olyan kenyelmetlen volt az agy, a korhazban, ossze vissza forgolodtam napokig. Egy reggel ugy keltem fel, uristen,kiesik a gyerek,nagyon nyom, bepisilek mi ez. Fejjel befoedult beekelodott. Igy kiengedgek. Pécsen ez volt a protokoll, gondolom mashol nem feltetlen így megy itt nagyon "parásak" mindennel bent tartanak kb.
2022. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Vagy befordul, vagy nem. Ezt sajnos senki se látja előre, de még az utolsó hetekben is befordulhat.
2022. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Kb. a 30-32. hétig a fekvés csak egy pillanatnyi állapot, aminek semmi jelentősége. Még hónapokig pörögni fog.
2022. dec. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2, Jézusom, én attól félek, hogy hosszában nem fog elférni és beszorul és kitörik a nyaka, vagy eltörik a gerince..

Örülök, hogy végül jól alakult a történet.

2022. dec. 5. 21:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös kérdező, ezek KIZÁRTAK, jól ki van ez találva, ne aggódj!
2022. dec. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azonban a hetekben nekem is így feküdt a picur, aztán a 30. hét körül már be volt fordulva. (Ahogy a Dédi mondta már ott volt a kapuban)

Sok idő van még, van, hogy az utolsó héten fordul be.

2022. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mikor éreztétek őt?
2022. dec. 6. 12:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor nekem meg az orvosom magatol el se mondta, hogy fekudt, en kerdeztem ra, amikor 22 hetesen nala voltam, de csak legyintett, hogy hiaba faros ebben a pillanatban, nem jelent semmit, akar 1 perc mulva megfordulhat.


Nem kell parazni mindenen kerdezo. Nem ertem hogy birod, kitorik a nyaka..jajj istenem.

Tereld el a figyelmed, keress egy hobbit :)

2022. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem mindkét gyerekem ugyanúgy feküdt 39 héten keresztül. Pedig én a 4 kötelező genetikai ultrahangon felül havonta 1 sima ultrahangon is voltam a magán dokimnál, szóval elég gyakran nézték. Kislányom végig koponyavégű fekvésű volt, a fiam pedig végig harántfekvésben. Császár lett mindkettő más-más okból. Én mondjuk alapból sem erőltettem volna a vbacot, de a harántfekvés elég hamar ki is zárta ezt a lehetőséget.
2022. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!