Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik lehet ebből ma még...

Kismamik lehet ebből ma még szülés?

Figyelt kérdés

40. hetet túl léptem, ma elment a nyákdugóm legalábbis szerintem, fehér kocsonyas valami. Most a babám teljesen a jobb oldalamon van és keményedek nagyon. Reménykedhetem hogy beindul? Nem szeretném ha indítanának, császáros leszek, faros a babám

Tapasztalatokat írnátok?


2023. febr. 12. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem a sima áttetsző kocsonyás cucc nem jelentett semmit. Nekem a legelső fájáskor távozott egy leirhatatlan véres-barnás kocsonyás szörnyeteg, na, akkor indult a szülés.
2023. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
39 hetes vagyok. Nekem 1 hete távozott már a nyákdugó és a hasam is keményedik. Már várom én is, hogy beinduljon.
2023. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanúgy voltam mint az első válaszoló. Azt hittem a nyákdugó ment el, nagyon undi volt. Aztán amikor 41 hetesen beindult a szülés akkor ment el valójában, sokkal bizarabb volt mint amire először azt hittem hogy az :D
2023. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze


Nekem teljesen nulla jel után indult minden szülésem és gyorsan. (Ég az egyikkel vizsgálaton is voltam reggel, ahol azt mondtàk napokig ne is vàrjak még a babára, aztáne ste gyorsan megszültem🤦🏻‍♀️)


Szóval lehet.

2023. febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Már a másik kérdésnél is írtuk, hogy ebből bármi lehet.
2023. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5ös, nem tettem fel másik kérdést
2023. febr. 12. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:
2023. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
El nem hiszem, hogy két ugyanolyan kérdés születik egy napon és nem egy embertől
2023. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

Off


8

Bocs tök más..

Nekem történt pár hónapja egy szitum.. azt gondoltam egyedi


Erre tesóm hívott, hogy x csopiba én írtam-e ki anonim.


Elolvastam, minden stimmelt ugyanazon a napon.


( kiderült, hogy 3. Gyerek az ikrek lesznek, a meglévô gyerekeink is egyidősek)


Szóval bármi lehet😉

2023. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!