Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismamik hogy vagytok?

37 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én ma töltöttem a 37. hetem. Vissza jött két napja az első trimeszteri hányingerem. Savam eddig is volt, de nem okozott hányingert. Fáradt, levert vagyok.. Semmihez semmi kedvem. :( lehet hogy közel már a szülés? Nem bánnám! Ti hogy vagytok?

2019. aug. 8. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz en meg csak 36hetes vagyok hat mar en se birom hatalmas a hasam mert tobb a magzatviz illetve 1hettel nagyobb a baba. De mar most alig birok menni vizesedik a bokam.
2019. aug. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én holnap kezdem a 37. hetet. Néha nekem is van hányingerem. Egyik este arra ébredtem hogy fent van a torkomba a savam. Már jósló fájásaim is vannak. Néha kellemetlen. Tegnap voltam dokinál, de nem mondta hogy úgy nézne ki hogy előbb jön.
2019. aug. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En 3 napja toltottem a 37. hetet, haat, nagyon nem erzem mar magam komfortosan..mar elore rettegek az ejszakaktol, alig birok elaludni, hajnal 3ig vergodok, a szemeremcsontom szetszakad a fajdalomtol foleg agyban fordulaskor, erre jonnek a pisi jaratok, es a babam pedig mint egy igazi rosszcsont nem hogy egyre kevesebbet mozogna, nem am, inkabb egyre tobbet, nem tudom alszik e egyaltalan, nem ugy nez ki, vizszintben elont a gyomorsav, es brutal legszomjam is van 😄 nekem elso baba, igy en kb komolyan nem tudom megkulonboztetni h josloim vannak vagy csak szimplan nyilall mindenem, mindenki mast mond, en mar nagyon nem bannam, ha kibujna, kezdem ugy erezni bedilizek a nem alvastol es a sok nyugtol, lehet utana se fogok aludni a baba miatt de annak mar legalabb lesz ertelme es nem a szimpla vergodes😕😌 ja, es nekem is uszik az egesz haz, egyszeruen 3-4 ora alvasokkal nem birom ravenni magam semmi hasznosra sajnos!
2019. aug. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki vagyunk páran egy cipőben. Ki hol szül? Kisfiú, kislány?😍 Ismerős utolsó válaszoló , minden szavad át érzem. Nagyjából 3-4 órákat alszom én is, és egy ágynemű húzás közben 2x is le kell ülnöm annyira kifaradok. Tegnap este már fürdésnél sírtam, hogy hogy fogom így megszulni a babám ha egyszerűen levegőt venni is fáj már. Nekünk is első babo lesz, kislány. Én Egerben fogok szülni. Már nagyon várom! Engem is ez vigasztal, hogy ha utána nem alszom legalább lesz kiért❤️
2019. aug. 8. 18:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok! En pedig a sirasod erzem at, es gyakorlom is veled, mert mar nagyon sokszor vagyok kiborulas szelen sajnos😄 engem nagyon meglepett, hogy ilyen rosszul viselem a terhesseget, soot, amig magamon nem tapasztaltam, addig nem is hallottam a kornyezetemben senkitol h mast is igy megviselt volna a terhesseg, csak boldog, eletvidam kismamakat lattam, de nekem az eleje ota mindenbol kijar rendesen, ugyhogy mas ezert lehet megkovez, de eleg volt a terhessegbol, mostmar jojjon ez a baba😁 eddig a szulestol is rettegtem, de annyi fajdalmam van 32 het ota, hogy mar ugy vagyok vele inkabb szenvednek telibe egy napot aztan par nap es vege, mint meg ezt kibirni 3 hetig🙄😄 nekunk is kislany lesz egyebkent, es en Vacon fogok szulni!😊😘
2019. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok

Én Karcagon fogok szülni és kisfiú lesz. Holnap megyek az első nst-re, de kicsit parázok, mert sokszor kis lusta az úrfi. Félek meg se fog mozdulni. Amúgy egész jól viseltem eddig. A kezdeti hányinger meg a sok savlekötő ellenére amit megettem. Azért így a végén nem hiányzott megint a hányinger

2019. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 hetes vagyok, de vagy 2 hete sokszor rosszul alszok, mert a torkomban van fenn a savam. Aztán a babó arréb helyezkedik jó esetben, és 2 párnán kitámasztva nehezen visszaalszok. Vizesednek a lábaim, fáj lassan az ülés, az állás, minden... Vagy a lábam vagy a derekam sajog vagy mindkettő. A baba jól van, és nekem minimum egy hónap van még... Nem tudom hogy bírom ki, de mostmár valahogy fél lábon is...
2019. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, fiú, és Baksra költöztünk Szegedről, még bejárok dolgozni, de max. 1-2 hetet, mert egyre rosszabbul viselem, dokihoz viszont oda járok és Ctg-re stb. akkor is be kell járnom. Vagy Szegeden, vagy Kistelken fogok szülni, attól függ hol érnek majd a fájások. Ha otthon, egyedül és nagyon rosszul viselem, a mentő jó eséllyel Kistelekre visz be, egyébként Szegeden.
2019. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!