Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van rajtam kívül más is aki...

Van rajtam kívül más is aki ennyire rosszul viseli?

Figyelt kérdés
8. hétben vagyok és alig tudok enni. Semmit nem kívánok. Kínok között tudok sokszor bármit megenni. Aztán ugye, ha meg nem eszek akkor nagyon hányingerem van. Hányni persze nem tudok, bár lehet jobb is. Mikor lesz ez jobb?

2023. febr. 15. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha hiszed, ha nem, a kismamák nagyon nagy százaléka átmegy ezen. Valaki ennél durvábban is.


Meddig tart? Lehet holnapig, lehet a szülésig...

2023. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

12. hét után általában meg szokott szűnni.

Nekem valamivel tovább tartott én táppénzen voltam az első trimeszterben, de megmozdulni nem tudtam, se enni, se inni. Azt hittem végem. De utána mintha kicseréltek volna. Kitartás!

2023. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Szia, nekem is igy volt. Az elején csak fogytam emiatt, nekem a 11. héten enyhült, aztán fokozatosan jött vissza az étvágyam és a 18. hét körül ettem először igazán jót.

Kitartás. :) 26hkm

2023. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

mikor kezdődött?

én még csak 7.hétben vagyok (6+4), de kb semmi tünetem sincs

2023. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Hát persze, hogy van ilyen. Én a 8. héten kezdtem hányni, előtte "csak" hányinger. Nekem szülésig tartott, de ez ritka, általában a 12. hétig tart.
2023. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a 14. hétig tartott, ráadásul délután 5-től este 9-ig gyakorlatilag 20 percenként hánytam. Most a másodikat várom, pici gyerekkel ugyanez kész rémálom. 11 hetes terhes vagyok, de már fogytam vagy 6 kg-t, folyton marja a gyomrom a sav, de egyszerűen a rosszullét kerülget az étel látványától is. :( Egyszer elmúlik, kitartást!
2023. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

En mar a 4. heten elkezdtem hanyni, heti 12-15 szor, mindig delutan kezdodott, de az emelyges es hanyinger egesz nap elkisert. Sokan nyugtattak, hogy majd a 12. hettol megszunik, hat nem szunt egesz a 20. hetig. Azota csak par alkalommal fordult elo, hogy szaladnom kellett, de most sincs sincs nagy etvagyam, viszont mar nem vagyok rosszul.

Kitartast! :))

30+3 hkm

2023. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Szia Kérdező. Ugyanez van velem amit leirtál. Elejétől kezdve. Eddig 4 kg-ot fogytam. Semmi nem esik jól. Ha mégis eszek akkor meg iszonyat hányinger. A szagokra is iszonyú hányinger. De nekem van hogy ki is jön minden :) megnyugtatlak 13.ik hétben vagyok még mindig tart. Azt tudom csak mondani, hogy kitartást. És mindig sokat gondolkozz evés előtt, hogy miaz amit szivesebben ennél mint mást. Tudom nehéz. Én is várom, hogy vége legyen ezeknek a rosszulléteknek :)
2023. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

5. héttől vagyok én is minden ételtől rosszul, max a pirítós kenyér, keksz, banán megy.Ha nem eszek rosszul vagyok, ha eszek akkor azért. De erőt ad, hogy vannak jobb napjaim is mikor nem gyötör annyira. Amúgy teljesen érthető szerintem hogy kivagyunk ettől. Majd elmúlik! :)

10hkm

2023. febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!