Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki rosszul viseli a 3....

Aki rosszul viseli a 3. trimesztert, alszik napi 3-5 órát napközben, az szimulál, hazudik, hogy ne kelljen semmit csinálnia, mert lusta?

Figyelt kérdés

Férjem szerint lusta vagyok, ezért alszom ennyit. Éjjel nem alszom túl jól ( nem is aludtam) és napközben alszom 3-4-5 -6 órákat is. ( Amikor dolgoztam sem aludtam éjjel jól, csak akkor nem aludtam bent a munkahelyen napközben.:) Abban elfárdadok és légszomjam lesz, ha kisétálok a mosdóba vagy elmosogatok 2 poharat. Nagyon zavaró. Vérképem, vérnyomásom ok és mégis.

Férjem szerint az ismerősei ennyi idős terhesen simán felsétálnak több emeletet, vidámak, semmi nyoma rajtuk az én tunyaságomnak, a kolléganői szinte az utolsó napokig dolgoznak és mosogathatnák úgy is, hogy elmosogatok egy tányért, aztán pihenek 20 percet, aztán megint...és így ezzal a taktikával, mire ő hazaér már nem lenne mosogatnivaló. Vacsora+reggeli alatt megtelik a mosogatónk ( nemcsak 2-en vagyunk)


42 éves, 37 k km


Szerintetek mitől lehet ez a lustaság rajtam? Miért vagyok lusta?


2017. jún. 5. 13:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kedves férjed van. Én sem viselem jól, egész nap alszom, és sz 500mterre levő kisboltig alig bírok elmászni, de szerencsére az én parom megértő, és munka után is segít. Az, hogy az ismerősei jól bírták, az egy dolog. Nincs két egyforma ember, terhesség...
2017. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én nem járok boltba, együtt járunk, miután végez, de azt hallagatom folyamatosan, hogy ha itthon vagyok, miért vagyok képtelen bevárásolni.
2017. jún. 5. 14:10
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Ti nagyon vicces házaspár vagytok, múltkor férjed is kiírt rólad egy kérdést láttad?

Felismerem a légszomj,bevásárlás hiánya miközbe sarkon van a közért, lusta terhes feleség..

Kérdésedre válaszolva 42 éves vagy persze hogy nehezebben viseled mint én 24 évesen anno, gyerek nyomja a szerveidet, nekem pl a hátam szakadt le ilyenkor azért nem tudtam sétálni meg vizesedtem de még se nevezett senki pipogyának.

Amúgy ha megszületik a gyerek is lusta leszel ha hónapokig nem alszol csak csüngenek a melleden és szenvedsz majd a sebbel vagy a vaginádon vagy a hasadon?

Férjed roppant empatikus alkat.

2017. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%

Hmmm... Az előző terhessèged/id is ilyenek voltak?

Ez most csak ilyen terhesség? Vagy talán a korod? Vagy meleg van? Rosszzl fekszik a baba?. De biztos tippelnek majd mèg páran.

2017. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nemcsak, hogy láttam, az én profilomról lett írva, mert neki nincs,mert nem szokott fórumozni, csak törölve lett, mert úgy félreérthető volt kicsit és megbeszéltük a moderátorral, hogy jobb, ha az én szemszögemből írom ki az én profilom alól a kérdést.
2017. jún. 5. 14:24
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen mindegy mi az oka. Nekem az a kérdésem, miért is nem engedhetedmeg magadnak???
2017. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Szerintem, terhességi depresszió fizikai nehezítésekkel( hányás, légszomj).Csak nem tudom, hogy ezzel hova-merre lehetne menni. :) :(
2017. jún. 5. 14:26
 8/20 anonim ***** válasza:
50%

42 éves vagy. Ennyi. Lehet itt lepontozni, de ebben a korban ennyire megterhelő a szervezetnek egy terhesség.

Én 22 évesen szültem az elsőt. 33 évesen a harmadikat. Össze se lehet hasonlítani a kettőt. 100 éve ennyi idős nő nagymama volt, nem kismama. Annyira nem gyors az evolúció, hogy alkalmazkodni tudtunk volna ahhoz, hogy 30 fölött akar mindenki családot, 40 évesen pedig még előtte egy fél élet.

Mi lesz veled, ha hónapokig nem alszol? Ki látja el a gyereket? Mert ha már most kikészültél fizikailag, ez csak rosszabb lesz.

2017. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem lusta vagy. Én ugyan igy voltam es csak 29 voltam az utolsó terhessegnél a 3ból.

Mire hatra ertem a kertbe lihegtem.... es mindenhol volt egy szek nekem mert nem birtam. Mondjuk én a gyerekek miatt nem aludhattam de ha 1 baba lett volna biztos hogy pihentem volna.

Jajj nekem is volt hogy lépcsőztem meg főztwem kb vagy csak az egyikre vagy csak a másikra voltam képes.

Alig vártam vége legyen.

Kitartast!

A ferjedet meg röhögd szájba! Gyökér az ilyen

2017. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát én első terhességem közben tele voltam energiával, a másodikkal meg csak szenvedek. Éppen nem alszom nappal de ennek is megvan az oka, így este elalszok egy óra alatt, fél óra alvás miatt meg forgolódok 2 órát is éjjel. Séta közben 5 perc után olyan nehéznek érzem a lábaim, mintha 2 órája csak mennék és nem ellustulás, nem hagytam el magam, mert a terhességem legeleje óta (meg előtte is) folyamatosan mozgásban vagyok, 20 hónaposom van, járunk sétálni, játszóra, vezetem a háztartást, szóval van mit tenni de egyszerűen alig bírom már. A vérképem mondjuk kérdéses, nem jártam még laborban a terheléses cukor óta, akkor még panaszmentes voltam.

36 hkm

2017. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!