Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok. A...

16 hetes kismama vagyok. A szeméremajkamon duzzanat van. Azt mondta a doki ez visszér. Detralexet javasolt.Tapasztalatokra lennék kíváncsi,ezzel kapcsolatban.Kinel mi vált be? Okozott gondot szülésnél?

Figyelt kérdés

#Szeméremajak duzzanat, visszér
2023. febr. 15. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Visszér. A sógornőmnek volt, de szülés után elmúlt, nem okozott gondot. Nekem durva aranyerem van, az rosszabb, szülés után nagyon fájt, de a detralex segít azon is. Kb 4 nap alatt múlt el.
2023. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 30.hét után már nagyon fájt. Szülés után elmúlt.
2023. febr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem a hüvelybemenetnél volt megduzzadva, visszér volt. de egészen a térdem belső felétől a combom belső feléig itt-ott látszott. a doki azt mondta, ha van rá genetikai hajlam (azaz előfordul a családban visszér), akkor fokozottan előjöhet terhesség alatt. szülésnél nem okozott gondot, pedig tartottam tőle én is. szülés után visszahúzódott, nem szedtem rá semmit. azt mondta a doki, ha rosszabb lenne, akkor tartja indokoltnak a gyógyszert.

aranyér is előjött a terhesség alatt, néha fájt vérzett csak, de először a nődoki hivta fel rá a figyelmemet, hogy van. nos, az aranyér azóta is társam, de csak látszik, nem fáj szerencsére.

2023. febr. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!