Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki mostanába a...

Van olyan aki mostanába a 35.héten szült? Mi lett a babájával? Csak azért kérdezem mert egy ismerösömet elvitték a kórházba többedik császármetszése volt és a hegnél borzasztóan fájt a hasa .Ilyenkor mit szoktak tenni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 16. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm a 4. gyerekét szülte császárral 32. hétre (4. császármetszés). Nem a heggel volt a baj, hanem terhességi toxémiája volt. A baba egy hónapig volt kórházban, de jelen állás szerint egészséges.

A 35 hetes magzat már ennél jóval fejlettebb.

2023. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Megfigyelik, pihen, ha a heg nem ment szét, várnak és program csm-re előjegyzik, nyílván nem várnak a 40/42 hétig.
2023. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen a válaszokat csak ezért kérdeztem mert agódom értük
2023. febr. 16. 19:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, ha megkérdezel egy szülész nőgyógyászt, az majd jó kioktat, hogy neeem a heged nem fájhat! Olyan nincs..


Mondja egy férfi.. Aki sosem hordott ki gyereket és nem szült 🙄.



Nekem ezért lett a 2. is császár. Fenyegető hegszétválás miatt toltak a műtőbe. Már menni alig bírtam annyira fájt a hegem.


Persze itt még fogadott dokimmal, aki értette, a 3.gyermeknél meg csak mondta a magáét bunkón az osztályvezető, hogy ugyan miért nem fájhat az a heg.. 🙄

2023. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
35 hetesen már annyira nem kell aggódni. Betöltött 34 hétnél már nem nagyobbak a kockázatok (figyelemzavar, tüdőkárosodás stb-re), mint érett magzat ál. A kötődést, szoptatást nehezíti, ha PIC-re kerül, de ezek ellensúlyozhatók.
2023. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a dokim, hogy betöltött 35 héttől már tüdőérlelőt se adnak.
2023. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. febr. 16. 20:56
 8/9 anonim ***** válasza:

35 hetesen születtem.

28 éves vagyok és semmi bajom :)

2023. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na ezeket a dolgokat nagyon jó olvasni.
2023. febr. 18. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!