Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a fajta méhlepény tapadás...

Ez a fajta méhlepény tapadás mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.


17 hetes vagyok, tegnapi ultrahangon mondta az orvosom, hogy mellső fali a méhlepény, ami annyit jelent, hogy a hasfalam felől van, de nem lóg rá a méhszájra, hanem magasan van. Így fogalmazott. Annyit mondott még, hogy ez így rendben van, annyi, hogy lehet, hogy később fogom érezni a babát.

De most itt olvasgattam a témában, és megijedtem. Igaz, hogy ha császárra kerülne a sor, akkor ez probléma lehet? Nyilván nem szeretnék császárt, de sose tudni, hogy hogy alakulnak a dolgok. Az orvosom nem említett ezzel kapcsolatban semmit.



2022. nov. 8. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz vele gond.
2022. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Az 50-es években talán lehetett ebből probléma, de a mai orvostudománynak ez nem jelent problémát. Figyelnek erre, nem neki esnek és nyisszantanak. Nyugi, ez teljesen rendben van, ne aggódj!
2022. nov. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem császáros lett a mellső fali babám, nem volt semmi gond.
2022. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire se veszélyes. Egy esetleges császár esetén pedig tudni fog az orvos, hogy mellső fali lepényed van és ennek tükrében jár el.
2022. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hú, nagyon köszi lányok. Megnyugtattatok. Már lejátszódott előttem minden, hogy mi lesz ha nem bírom megszülni természetes úton, de a császár is kockázatos... annyi hülyeséget összeolvastam.
2022. nov. 8. 10:25
 6/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy majd a szüléskor hol van.


Nekem problémát jelentett volna( pont ott tapadt, ahol a méhet vágni szokták), de nem is lett császár.


Egyébként megoldották volna, csak nem klasszikusan

2022. nov. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Huhh ez viszont nem hangzik valami jól...
2022. nov. 8. 10:37
 8/13 anonim ***** válasza:
De neked azt mondta a doki, hogy magasan tapad, az már csak egyre feljebb fog menni ahogy nő a méhed. Kár ezen paráznod, egyrészt mert úgy sem tudsz semmit csinálni, másrészt meg az se biztos hogy császár lesz. De ha mégis, akkor a doki biztosan látott már ilyet.
2022. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk kérdező..
2022. nov. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Látod, pozitívakat írtak a lányok, szerintem te is nyugodj meg!
2022. nov. 8. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!