Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan akinek programozott...

Volt olyan akinek programozott császármetszés elött menni kellett kórházi bemutatóra?

Figyelt kérdés
2023. febr. 15. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az elsö fiamnál az volt. Reggel 7 re mentem. Megvizsgált hogy mèg nem tágultam. Csinált uht és fel az osztályra. Ott infúzió vártam kb pár órát és vittek a mütöbe
2023. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És akkor hány hetes voltál? Mert én csak 35.vagyok de már mennem kell erre. Soha nem voltam ilyenen azért is tettem fel a kérdést.
2023. febr. 15. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Láttam az előző kérdésed is,de ide írom inkább. Nem kérdeztél rá a telefonba vagy személyesen,hogy ez mit takar és minek kell? Mit mondtak?Nálam bármi olyan volt a terhesség alatt,szülés előtt egyből kérdeztem,ha nem kaptam tiszta választ,akkor pedig visszakérdeztem újra.
2023. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40 hét és 2 nap
2023. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zegen nem tudom, ma mi a szokás, de 20 éve ez mentette meg a keresztfiamat. Úgy jegyezték elő műtétre a sógornőm, hogy nem vette észre senki, hogy terhes... Csak felvételkor a vizsgáló főorvos.
2023. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De kérdeztem de nem igazán adtak választ. Az Sztk.ba adták ezt a telefonszámot és igazából az elöző terheségem is császármetszés volt de az sürgősségi hegszétválás gyanúja miatt. Most nem tudom meddig huzzúk ki de azért nem szeretném ha 40.hétbe lenne a mütét mert ha elötte megindul a szülés félek a hegszétválás miatt. Én szolnoki vagyok de itt nem igazán veszik az embert figyelembe . Mindegyik orvos mást mond.
2023. febr. 15. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!