Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondtátok el a cégben...

Mikor mondtátok el a cégben nagyobb körben a terhességet?

Figyelt kérdés

Most 12 hetesen mondtam el a nagy főnöknek és a közvetlen főnökömnek.


A saját csapatomban annak a pár embernek fogom nyilván következőnek majd valamikor..


A kis főnököm el akarná mondani a nagy cég előtt 2 hét múlva, 14 hetesen. Én kertem hogy ezt még ne reklámozza a nagy cég előtt mindenkinek, ha egy mód van rá…


Nálatok hogy volt a szélesebb körben, nekik mikor mondtatok el?



2023. febr. 17. 06:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Már bocs de mi köze van a főnöködnek ahhoz hogy ki tudja meg, miért kürtölné szét? Vagy van valami oka annak hogy mindenkinek tudnia kell?


Amúgy én a 12. Héti új utam mondtam el a fönökömnek, meg annak aki nekem számított. A többiek pletyából vagy a hasam növekedéséből tudták meg.


Nem vagyok köteles a cég 50-100 alkalmazottjának elmondani.

2023. febr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

12. Heti uh után


Bocsi javított

2023. febr. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
A főnök milyen jogon jelentene be egybilyen személyes információt? Nem tehetné meg és neked sem kötelező elmondanod senkinek a főnöködet kivéve. Nálunk a főnököm még a pletykákra sem reagált, mikor rólam kérdezgették, nemhogy bejelentette volna... Védd magad, ha muszáj.
2023. febr. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1 én is így gondolom..

annyi van csak, hogy 1 adott feladatkör kapcsán több csapattal is együtt dolgozok alkalomadtán, és annyi van, hogy már eddig is folyamatban volt egy alternatív külsős munkatárs behúzása, mert alapból is várható, hogy előfordulhat majd, hogy kapacitás szűkében leszünk.. ez a terhességemtől független, hónapok óta beszéljük e s mondom, hogy kellene egy plusz resource ilyen esetekre, mert a tervek alapján kelleni fog..

de csak ennyiről van szó, ezt intézzük.


És erre találta most ki, hogy mi van ha nem akarják a külsőst majd (kb van egy gittegyletszerű döntési csapat, de azt sem értem miért kellene ezt is megszavaztatni és miért nem intézzük önállóan, komolyan nagyon vicces🤣), hogy mi van ha majd úgy lesznek hogy “majd megoldjuk”..


Hat mondom ha szakmailag és tervezhetőség valamit közlünk, hogy erre szükség lesz már látszik eddig is, mint egy b terv. amit alá tudunk támasztani, akkor nehogymár az én terhességem legyen ebben a kérdésben a fő érv… ez eddig is megoldandó probléma volt amire fel kell készülni…


Új még itt, fiatal még ő is, de ez nekem nonszensz.

2023. febr. 17. 07:19
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
A másik meg az, hogy adja ég, nem történjen baj, de ha a 18. heti ultrahangon genetikai nagy problémát találnak és el kell vetetni félidőben, akkor félbeszakítja a kolléga keresést és bejelenti, hogy mi történt veled? Lehet ezt csendben is intézni, nem kell kiteregetni hozzá mindenedet.
2023. febr. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

3 határozottan megmondtam hogy én ezt nem szeretném..


Csak elgondolkodtatott, hogy lehet én gondolkozom rosszul, de ez egy 200 fős cég, es nem akarom hogy mindenki erről pletykáljon.. úgyis látni fogják és majd ha kérdezik, mondom.

2023. febr. 17. 07:24
 7/17 A kérdező kommentje:
5 pontosan… én is így gondolom.
2023. febr. 17. 07:25
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyébként a nagy főnököm is ezt javasolta nekem, hogy szélesebb körben még várjunk, de természetesen rám bízza. (Külön beszeltem velük)
2023. febr. 17. 07:26
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

12. héten, egyébként a közvetlen kollégáknak előbb. Utána gyorsan körbement. A munkaköröm miatt kellett, egyrészt van veszélyes része, amit nyilván nem csinálok, másrészt egymás munkaköreinek átvétele nálunk nem egyszerű, több emberes buli. 60-an dolgozunk, minden csoda három napig tart, addig körbement az infó, utána nem érdekel senkit.


De ennek amúgy a kismama döntésének kell lenni.

2023. febr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

Úgy kb a 7-9. héten a fél iroda levágta, csak rám kellett nézni pedig reggel bőven raktam fel korrektort, pirosítót de annyira sz*rul néztem ki az első trimeszterben hogy a 7. héten egy olyan ismerősöm kérdezett rá akivel kb 2 havonta egyszer látjuk egymást futólag.

Ha véletlen baj lett volna a terhesség alatt tudom hogy nem lett volna velük szemben kellemetlen mert nagyon jó helyen dolgoztam, nagyon jó emberekkel.

2023. febr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!