Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 5 napja nem jött meg de a...

Ha 5 napja nem jött meg de a terhességi teszt negativat eredmenyt adott mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

#terhesség #terhességi teszt #menstrució kihagyás
2023. febr. 19. 18:54
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
25%

képzeld el hogy igen, valakinek meghaladja a képességeit. a többes számú feltételezést viszont nem értem.

a másik dolog pedig az, hogy szerintem egy 300 ft-os teszt mégiscsak nem olyan megbízható, mint egy 5000 ft-os. illetve ha szerintetek nem korai, akkor miért is ne mehetne orvoshoz megnézetni? :)

2023. febr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
37%

De minek menne most orvoshoz? BARMITOL keshet, nem csak terhessegtol.

Ennyi kesestol nem kene falnak menni.


Amugy meg ha terhes is lenne, kis esellyel latna barmit is most meg az orvos. De mondjuk egy olyan 5 het, 2-3 naposan mar petezsakot lathat, mehen belul.

Szoval eppenseggel par nap mulva ha annyira raer, mehetne.

De ha a kerdezo tenyleg terhes most es annyi hcg sincs a vizeleteben, hogy a teszt kimutassa, akkor halal feleslegesen megy orvoshoz, nem fog semmit latni.


De tokmindegy, itt most barmit mondunk, ami nem a te velemenyed, nem lesz jo. Elengedtem, legyen igazad 🤣

Nem tudom hol elsz, ahol mondjuk 5 ezer egy teszt, de ha a digitalisra gondolsz pl, mert nalunk nagyjabol csak ez kerul annyiba, az fele annyira erzekeny, mint egy sokkal-sokkal olcsobb 10-es teszt.

De rendben, ebben is legyen igazad. 🙈

2023. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
26%
Azért mert az orvos 100% biztosat tud mondani, ha megvizsgál 🥱
2023. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
63%

23 nem tud 100%ot főleg egy korai terhességnél(ami itt nincs) a teszt előbb mutatja a + jelet mireva doki bármit is látna.

Ha 21 nappal ezelőtt esett volna teherbe a 100ft os teszt is mutatná nem csak az 5000 ft os.

Mikor terhes voltam mindegyik teszt + volt 2 nap késésnél.

2023. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem esedékes menstruáció helyett peteeresem lett, és 2 hétre rá pozitívat teszteltem. Semmi sem kizárt! ha negatív a teszt továbbra is és a következő menses is kimarad akkor doki.
2023. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!