Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volna egy kérdésem hozzátok!...

Volna egy kérdésem hozzátok! (23-án) kellett volna megjönnie, azóta alhasi mensi szerű görcs! Ma elég rosszul vagyok, szédültem, fáj a fejem, szaporábban ver a szivem, néha fázom néha melegem van! Ez lehet terhesség jele? A teszt negatívat mutat még

Figyelt kérdés

2017. szept. 25. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy terhes vagy, két nap késés után már ki kéne mutatnia. Nekem inkább vírusnak tűnik. Nem vagy lázas?
2017. szept. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, lázas nem vagyok!

Holnap dután felhívom a nődokimat nézzen meg, mi lehet az oka, h késik!?

Szedtem ebben a hónapban antibiotikumot, lehet attól?

2017. szept. 25. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor az
2017. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Terhesség esetén jelentkező tüneteknél már van pozitív teszt. Mivel a HCG és az emelkedett progi szint okozza a terhességi tüneteket.


Neked még késik is... így szinte biztos, hogy nem terhesség, mert akkor legalább halvány pozi lett volna a teszted. És a leírt tünetek sem terhességi tünetek, főleg nem az elején :S


Az antibiotikum okozhat ilyen rosszulléteket is. És két hétig kegyetlenül voltam tőle.


Jobbulást!

2017. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!