Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy buta kérdés, de a...

Lehet, hogy buta kérdés, de a hason a sebek befolyásolhatják valamennyire a baba kinézetét az utolsó trimeszterben?

Figyelt kérdés

Személy szerint én azt mondanám, hogy nem, de hallottam olyan történeteket, hogy az anyának a zsebében valami gyümölcs volt téve és a baba bőrén megjelent a gyümölcs formája elszíneződés szerűen és még felnőtt korára se tűnt el


Két ilyen esetről is tudok



2023. febr. 20. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Ne legyél már idióta.
2023. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keresek a gyerekemen valami kulcscsomó formájú anyajegyet! Inkább az, mint jutifalat forma…. Bár most hogy így visszagondolok, akár gyűrött zsepibis lehet.
2023. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez nagyon nagy butaság. Nem is értem, kik és miért terjesztenek ekkora hülyeségeket.
2023. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én vasalóval égettem meg a hasam. A kisfiam pocakja makulátlan.

Sőt az első trimeszterben meg biciklivel pofára estem, a hasammal a vázra. De sem bicikli, sem vasaló sem semmilyen formájú folt nincs a gyereken.

2023. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, de nekem is meséltek anyámék hasonlót.

Állítólag anyám, mikor velem volt terhes, nagyon megkívánta a banánt (akkoriban nem volt egyszerű kapni, pedig apám mindent megtett, hogy szerezzen neki), és a babona szerint ahol ekkor megérinti magát, ott lesz a gyereken folt.

Na, és szerintük nekem ezért van a lapockámon egy halvány, barna foltocska. (Nem banán alakú)

Szóval most terhesen ezzel szekált apám. 😁 Persze én nem hiszek ebben.

2023. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kajitani ***** válasza:
100%
Ez egy régi, a paraszti világból ránk maradt hiedelem. Mint,hogy a hajas babák anyukájának ég a gyomra,vagy hogy a poci alakja meghatározza a baba nemét. Gondolom, volt rá példa,hogy véletlenül eltalálták és azt gondolták,van alapja. De egyébiránt ezek marhaságok.
2023. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora baromságot 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem, 2023-ban ez egy komoly kérdés...?
2023. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ennyire ostoba :(
2023. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj, ezek a parasztbabonák...Na ezért rá nézek nagyanyámra míg terhes vagyok, fene akarja ezeket a baromságokat hallgatni.
2023. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!