Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez befolyásolhat valamit?

Ez befolyásolhat valamit?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Barátom 22. Tegnap voltam dokinál és kiderült,hogy az 5. hétben vagyok(1 hetet szokott csúszni a havim) ezért nem gyanakodtam nagyon. Így ebben az első 5 hétben még cigiztem és néha bulikban kicsit becsíptem. Ráadásul barátom(apa) félig néger és félig arab. Ezek befolyásolhatnak valamkit? Lehet tőle baja a kicsinek?

2012. aug. 8. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát jót biztosan nem tett neki. De jó eséllyel nem lesz tőle baja. De miért nem az orvost kérdezted?
2012. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
ez gáz...
2012. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg jót nem tett az ivás meg a cigi,de bízzunk a legjobbakban. De az mit befolyásolna hogy apuka néger? Max a gyerek bőrszínét.
2012. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Sokan dohányoznak és isznak még ilyen terhességi korban. Általában ilyenkor derül ki a terhesség.

Emiatt nem lesz semmi baja a babádnak, csak ezután ne igyál és ne cigizz.

A négerség és arabság nem számít, de valószínű nem szőke, kék szemű gyereked lesz.

2012. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hát nem éppen..


mert ha apuka is szeretné a babát,ott egész mások a szokások.. törvények a gyereknevelést illetően..

2012. aug. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Nem a baba bőrszínére meg ilyenere gondoltam,hanem tegnap délután óta csak olvasok és bújom a netet...találtam egy oldalt ahol azt írták,hohy nagyobb eséllyel lesz beteg a baba,ha az egyik szülője fekete.

Cigizni és inni nyilván nem fogok többet! :)

2012. aug. 8. 18:09
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
úgy tudom (javítsatok ki ha tévedek) az első 6 hétben ezek nem névadók, elviseli a magzat a dohányzást meg az alkoholt mert nincs teljes összeköttetésben az anya szervezetével.
2012. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Húúú nem akarlak megbántani, de 19 éves létedre elég tudatlan vagy. Mi baja lenne attól a babának, hogy a barátod félig néger, félig arab? Szerinted csak magyar férfitől lehet egészséges kisbabád? :D Én a helyedbe jobban izgulnék a cigi meg a pia miatt. Reméljük, hogy nem lesz semmi baja.
2012. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezt csak azért írtam bele,mert az egyik oldal ezt írta. Én is úgy gondoltam,hogy hülyeség,de úgy voltam,hogy megkérdezlet titeket is.
2012. aug. 8. 18:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Melyik oldalon írnak ilyen butaságot?


Utolsó voltam

2012. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!