Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmúltak a terhességi tüneteim...

Elmúltak a terhességi tüneteim 16 hetes terhesen. Normális?

Figyelt kérdés
Ikrekkel vagyok várandós. Se mellfeszülès egy pár napja, nem érzem hogy keményedik a hasam..eddig pedig sokszor kemènyedett, szedtem rá magnéziumot illetve nem látom hogy nőne a hasam. Eddig látványos volt.
2023. febr. 21. 06:12
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Orvos. Sürgősen. Most.
2023. febr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2023. febr. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az általános, a közepe a legjobb a terhességnek.
2023. febr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Áldásos 2. trimszter. A rosszullét elmúlik, a hasad még nem zavar. Most élvezd, hamarosan már nem fogod ennyire. Ez teljesen normális!
2023. febr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kajitani ***** válasza:
100%

Én is ikreket várok. A második trimeszter maga volt az álom,egyik-napról a másikra semmi bajom nem volt.

Most már 33. hetes vagyok,mindent bepótolnak :)

De ha nagyon aggódsz, hívd fel a dokidat, inkább nézzen meg "feleslegesen".

2023. febr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy bepánikoltam, amikor egyik pillanatról a másikra elmúlt a nagyon erős mellfeszülés és hányinger, a dokim aki amúgy nyaralt nyugtatott a telefonban, hogy nincs baj, tök normális ez, de van egy másik doki aki megtud nézni ha szeretnék menjek el. Elmentem természetesen, megmutatta az UHt, dobogott a szivecskéje, elsírtam magam.


Nyilván első gyereknél minden kis mozzanatra figyelünk, rástresszelünk, stb, ami tök normális amúgy szerintem, mert bármikor megtörténhet az amitől félünk, de személy szerint én ilyenkor hívtam az orvost ha kérdés volt válaszolt vagy elmentem megnézetni a saját lelki nyugalmamért és hogy ne érezze a stresszt a baba.


Nem, nem lettem paramami, egészséges a fiam, de terhesen mindentől is féltem, mert nem egy sztori végződött szomorúan sajnos a környezetemben.

2023. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is volt már balesetem, ezért is aggódok. De voltam azóta orvosnál, minden rendben. Ő is azt mondta élvezzem,ameddig tudom..😅
2023. márc. 1. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!