Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ételek vannak amibe...

Milyen ételek vannak amibe nem muszáj hagyma és fokhagyma?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek! 12 hetes kismama vagyok és nem tudom meg enni az olyan ételt amiben hagyma és fokhagyma van egyszerűen elkap a hányinger bízom benne hogy lassan elmúlik, de addig is ennem kell. Na meg itt van a 2 éves fiam akire gondolnom kell. 🙂

Ja és a túl fűszeres dolgokat sem bírom meg enni mint pl a házi gyros! 😞


2023. febr. 22. 17:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

A legjobb ízeket hagyod ki!

De ha rosszul vagy tőle, akkor egyértelmű.

Elsőnek csinálj gyümölcslevest.

2023. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Meggyes piskóta, palacsinta. 😋 Húsleves, zöldséglevesek,krém levesek, főzelékek, sült és rántott húsok, töltött húsok, tejbegríz, tejberizs. Rengeteg étel van amibe nem kell hagyma, nem is értem hogy nem találod fel magad. 🙄
2023. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem rakod bele az etelekbe és ennyi. Bármit meglehet csinálni nélküle, talán a pörköltet nem, de több étel van amibe nem muszáj mint amibe muszáj tenni.
2023. febr. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

10. Válaszoló: hát nem tudom, én azért egy pörköltet is jobb szeretek úgy főzni, mert másabb! De nem vagyunk egyformák! 😅


11. Válaszoló: Én ezt nagyon jól tudom, de ha hányingerem van tőle meg öklöndözök akkor inkább kihagynám egy darabig. Ez nem azt jelenti hogy nem fogom néha megpróbálni, de most jelenleg az a helyzet! 😅


12. Válaszoló: ha elolvastad figyelmesen a kérdést akkor láttad hogy írtam van egy 2 éves fiam aki nem eszik meg még mindent és én is mint mindenki más (gondolom) ha van lehetősége akkor olyan ételt főz amit mindenki szeret!

Ez nem azt jelenti hogy ha úgy van neki nem főzök külön, mert de , viszont nem mindegy hogy 2 félek főzök vagy csak egy félét! 😄

2023. febr. 23. 08:40
 15/18 A kérdező kommentje:

Ja és de feltalálom magam!

12. Válaszoló: ja és amit te írtál legtöbb része az nálunk inkább nasi vagy desszert! Nem főtt étel! 😄

2023. febr. 23. 08:43
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Írtam hogy főzelékek és levesek, illetve sült, párolt és rántott húsok. Ezekbe se kell hagyma. Kezdem nem érteni hogy mit is akarsz tulajdonképpen. Sok étel van amibe nem kell hagyma, nem érted?
2023. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

16. Vàlaszoló: Te nem érted azt amit én írok, de mindegy is az olyannak mint te hiába is próbálja magyarázni az ember, mert ha nem akarod úgy sem érted meg, mert mindig találsz valamit amivel bele köthetsz a másikba!

Köszönöm szépen a segítséget neked is és mindenki másnak! Szép napot!

2023. márc. 2. 13:58
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
6. Vagyok.. csak olyat írtam, amit a 2,5 évesem megesz8k ( talán a grillsajtot nem.. de rántva szereti..
2023. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!