Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen tompa fájdalom a...

17 hetesen tompa fájdalom a méhben egy helyen?

Figyelt kérdés

Mennyire normális, ha a méhemben érzek tompa fájdalmat? Pár mp-re jön elő. Nem a méhszalagok húzódnak mert az éles és sokkal oldaltabb van, illetve nem is az egész méhem fáj menstruációs görcs szerűen. Hanem egy kis része ilyen tompán. Normális ez?

Ma voltam dokinál, méhszájamat is megnézte minden okés volt és a fájdalom sokkal később kezdődött. 4-5 órával később.

Magnerotot szedek napi 3-at, illetve többet ha szükség van rá. Mi lehet ez?



2023. febr. 22. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem tudom, hogy a méhem vagy a körülötte levő belek vagy valami más.


Nekem wc-re kellett mennem, ha tompán fájt a hasam.

2023. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy itt az lenne, mert egy kb kis pénzérme nagyságú helyen érzem, pár percenként. De aztán ki tudja.
2023. febr. 22. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a baba egy ideget "piszkál"
2023. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát az lehet. Mostanában kezdtem csak el érezni és olyan volt a mocorgása, mintha egy ideg rángatózna. Semmi pillangó meg buborék :D és nagyjából azon a helyen éreztem ugyanezt is csak így tompa fájdalomként és kicsit tovább tartott.
2023. febr. 22. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!