Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés kezdődhet tompa, de...

Szülés kezdődhet tompa, de folyamatos fájdalommal a méhben?

Figyelt kérdés
Első baba, úgyhogy teljesen tapasztalatlan vagyok. 37+5 hetes vagyok, a baba már 3,5 kg fölött van, méhszáj 1100, és ma reggel két órája folyamatosan enyhén görcsöl a hasam. Lehet ez a kezdet, vagy minden esetben jönnek majd mennek a fájások? Köszi!
2013. nov. 13. 09:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudni, kinél-hogyan kezdődik, de az igazi szülés beindulás az hullámzó fájdalommal jár. SZerintem jósló vagy keményedés lesz ez. Zuhanyozz egyet meleg vízzel, lazíts és ha rendeződik hullámzóvá, rendszeres lesz, akkor az. Mozgásra, melegre a jóslók enyhülnek vagy elmúlnak. Egy próbát megérne.
2013. nov. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!